Jennifer Lopez kontroluje swojego męża. Ben Affleck wrócił do uzależnienia?

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Jennifer Lopez i Ben Affleck są małżeństwem od pół roku. Szczęśliwa para została przyłapana przez media podczas premiery filmu, w którym występuje wokalistka. Fani piosenkarki doszukują się w opublikowanym nagraniu drugiego dna, jakoby J.Lo miała zaglądać do kieliszka swojego męża. Czy kłopoty Bena Afflecka z alkoholem powróciły?

Jennifer Lopez i Ben Affleck na afterparty

Jennifer Lopez i Ben Affleck latem 2022 roku wzięli ślub i od tamtej pory sprawiają wrażenie szczęśliwej, kochającej się pary. Przypomnijmy, że gwiazdorska para czekała aż 17 lat, by po rozstaniu dać sobie drugą szansę. Gdy nie byli razem, aktor związał się z Jennifer Garner, zaś J.Lo z Markiem Anthonym.

Choć Lopzez i Affleck uchodzą za wzorowe małżeństwo, ostatnio media obiegło nagranie, na którym widać, jak niezbyt zadowolona wokalistka upomina swojego partnera. Na TikToku pojawiły się teorie fanów, którzy dopisują drugie dno do wymiany zdań, która padła między zakochanymi. Sprawie przyjrzał się reporter Dzień Dobry TVN – Mateusz Hładki.

- Świat obiegło nagranie Jennifer Lopez i Bena Afflecka na afterparty po premierze filmu "Wystrzałowe wesele" [...]. Ten pan, którego tu widzimy, to TikToker, który tłumaczy z ruchu warg. Wyczytał, że Jennifer Lopez miała sprawdzać, co było w kieliszku Bena Afflecka, on miał się jej potem tłumaczyć. Ona jednak potem bierze kieliszek i sprawdza – opowiadał dziennikarz.

Ben Affleck wrócił do picia alkoholu?

Przyłapany na piciu tajemniczego napoju Ben miał zostać sprawdzony przez swoją żonę. Warto wspomnieć, że aktor przez wiele lat mierzył się z chorobą alkoholową i kilkukrotnie przebywał w ośrodkach odwykowych. Dziś nie ukrywa swojego problemu i nieraz w wywiadach podkreślał, jak wiele spraw w życiu utrudniło mu uzależnienie.

Choć trudno stwierdzić, co konkretnie mówiła do swojego męża Jennifer Lopez na opublikowanym na TikToku filmiku, to z pewnóścią wokalistka ma swojego ukochanego na oku.

- Ben Affleck miał spore kłopoty z alkoholem, był także na terapiach odwykowych. Mówi się, że dlatego jego małżeństwo z Jennifer Garner się rozpadło - dodał Mateusz Hładki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Rich Fury/Staff/Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości