Gwiazdy

Jennifer Lopez odwołała pierwszy ślub z Benem Affleckiem. "Czułam jakbym miała umrzeć"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Mateusz Hładki
Show-biznes w pigułce
Show-biznes w pigułceDzień Dobry TVN
wideo 2/11

Miał być ślub i wesele, a przydarzyło się rozstanie. 20 lat temu Jennifer Lopez i Ben Affleck byli zaręczeni. Niestety, zerwali ze sobą przed planowaną uroczystością. W najnowszym wywiadzie wokalistka wspomina, jak poradziła sobie po rozstaniu. Fragment rozmowy przedstawił Mateusz Hładki w Dzień Dobry TVN.

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck poznali się w 2001 roku na planie filmowym. Kilka miesięcy później w mediach zrobiło się głośno o tym, że prawdopodobnie łączy ich coś więcej niż przyjaźń. W lipcu 2002 roku J.Lo rozwiodła się ze swoim mężem Crisem Juddem i oficjalnie związała się z Affleckiem.

Piosenkarka i aktor zaręczyli się i planowali ślub. Niestety, wówczas do niego nie doszło. Na początku 2004 roku było wiadomo, że oficjalnie ich związek się rozpadł. Dopiero po prawie 20 latach od rozstania Lopez i Affleck znów się w sobie zakochali. W lipcu 2022 roku ślubowali sobie miłość w Las Vegas, a druga ceremonia odbyła się miesiąc później w rezydencji aktora w Georgii.

Jennifer Lopez o rozstaniu z Benem Affleckiem

Jennifer Lopez w najnowszym wywiadzie wróciła wspomnieniami do chwil sprzed 20 lat. Fragment rozmowy wokalistki z Zanem Lowem dla Apple Music 1 zobaczyliśmy w Dzień Dobry TVN.

- Moment, w którym odwołaliśmy ślub 20 lat temu, był dla mnie największym zawodem miłosnym w życiu. I szczerze mówiąc, czułam się jakbym miała umrzeć. To uruchomiło spiralę zdarzeń na kolejnych 18 lat, w której ja, wiesz... nie umiałam tego wyprostować. Ale dziś, 20 lat później, wszystko ma swoje szczęśliwe zakończenie. Jeśli wątpisz, jeśli tak, jak ja w pewnym momencie tracisz nadzieję, prawie się poddajesz - nie rób tego. Bo prawdziwa miłość naprawdę istnieje. I niektóre rzeczy naprawdę trwają wiecznie. I to jest prawdziwe. Chcę to przekazać światu. Wiem, że to wymagało odsłonięcia się. Ale nie mogłam się powstrzymać - powiedziała Lopez.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Amy Sussman/Getty Images

Pozostałe wiadomości