Jennifer Grey zapowiada kontynuację "Dirty Dancing". Kiedy premiera filmu?

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/14

"Dirty Dancing" to taneczny film z lat 80., który na zawsze wpisał się w historię tanecznego kina. Odtwórczyni głównej roli, Jennifer Gray, właśnie zapowiedziała kontynuację tej romantycznej opowieści. O szczegółach produkcji opowiedział w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Kiedy możemy spodziewać się sequelu "Dirty Dancing"?

"Dirty Dancing" - kontynuacja

"Dirty Dancing" to film z 1987 roku, który jest klasykiem komedii romantycznych. Historia nastoletniej Baby, która zakochuje się w swoim nauczycielu tańca, wzrusza mimo upływu lat dzięki wspaniałej grze aktorów, muzycznym hitom oraz tańcu. Główne role grali Jennifer Gray i Patrick Swayze, a ich słynny układ choreograficzny z podnoszeniem partnerki był odtwarzany wielokrotnie w kolejnych filmach.

Kontynuacja "Dirty Dancing". Kiedy będzie w kinach?

Choć od premiery "Dirty Dancing" minęło 35 lat, wszystko wskazuje na to, że powstanie kolejna część tanecznego filmu. Jennifer Gray wystąpiła w amerykańskim programie śniadaniowym, w którym mówiła o kontynuacji produkcji.

- Nie zdradza dat, nie zdradza szczegółów [...] Zapowiedziała wczoraj w "Good Morning America", w amerykańskim odpowiedniku Dzień Dobry TVN. Jej chodzi o to, żeby to był taki hołd dla Patricka Swayzego - tłumaczył Mateusz Hładki.

Przypomnijmy, że Patrick Swayze był gwiazdą kina lat 80. Tancerz, choreograf i aktor partnerował Jennifer w pierwszej części "Dirty Dancing", a także wystąpił w takich hitach jak: "Uwierz w ducha", "Ślicznotki" i "Na fali". Gwiazdor zmagał się z nowotworem trzustki i zmarł 15 września 2009 roku w Los Angeles.

Jak podał portal Filmożercy, premiera kontynuacji "Dirty Dancing" planowana jest na 9 lutego 2024 roku, a Jennifer Gray jest jedną z producentek filmu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Jim Smeal/Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości