Ellen DeGeneres odnowiła przysięgę małżeńską. Na imprezie bawili się Harry i Meghan

Autor:
Maria
Czarniecka
Źródło:
pudelek.pl

Portia de Rossi, która od niemal 20 lat jest partnerką Ellen DeGeneres, obchodziła niedawno swoje 50. urodziny. Choć impreza z tej okazji była skrupulatnie przygotowana, to pojawiła się na niej niespodzianka, o której nie miała pojęcia nawet żona Portii. Ellen wyglądała na mocno zszokowaną.

Ellen DeGeneres odnowiła przysięgę małżeńską

Portia de Rossi i Ellen DeGeneres są ze sobą od 2004 roku. Panie pobrały się 4 lata później. Tworzą jednak dość burzliwy związek, a media już kilka razy donosiły o ich rozstaniu. Najgłośniejsze z nich miało miejsce w 2020 roku, wtedy DeGenneres i de Rossi miały poważnie rozważać rozwód.

Zagraniczne gwiazdy

Rozwód Gwyneth Paltrow
Rozwód Gwyneth PaltrowDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/12

Wszystko jednak wskazuje na to, że relacja małżonek znowu kwitnie. Portia de Rossi postanowiła zrobić niespodziankę swojej ukochanej podczas obchodów swoich 50. urodzin. Kobieta w pewnym momencie wyszła na salę w sukni ślubnej i poprosiła ukochaną. Na środku między paniami stanęła Kris Jenner, która, jak się okazało, miała pełnić rolę osoby udzielającej ślubu. - Wiem, że jesteś zaskoczona, nie musisz nic mówić - powiedziała Portia do Ellen na nagraniu, które obiegło sieć.

Ellen DeGeneres była wyraźnie zaskoczona całą sytuacją i faktycznie nie wydusiła z siebie zbyt wiele słów. W przeciwieństwie do jej żony, która miała przygotowaną przemowę na tę okazję.

Na imprezie byli Meghan i Harry

Nie od dziś wiadomo, że ex-księżna Meghan ma dobre stosunki z Ellen DeGeneres, dlatego nie zabrakło jej na imprezie. Towarzyszył jej mąż Harry. To pierwsze wyjście pary od momentu wydania autobiograficznej książki Harrego pt.: "Spare".

Co ciekawe, małżonkowie są znani z tego, że nie opuszczają siebie ani na krok, więc wielu było zdziwionych tym, że para została "przyłapana" na nagraniu stojąc po przeciwnych stronach pokoju.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Maria Czarniecka

Źródło: pudelek.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kelly Sullivan/Getty

Pozostałe wiadomości