Rita Ora pierwszy raz pochwaliła się obrączką i pierścionkiem zaręczynowym. "Oficjalnie znikam z rynku"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
glamour.pl, youtube.com
Rita Ora

Rita Ora i Taika Waititi pobrali się w sierpniu 2022 roku. Artystka przez kilka miesięcy starała się utrzymać to w tajemnicy, jednak w końcu zdecydowała się podzielić z fanami swoim szczęściem. W ramach promocji nowego singla udzieliła wywiadu, w którym potwierdziła doniesienia o ślubie. Pokazała też obrączkę i spektakularny pierścionek zaręczynowy.

Rita Ora i Taika Waititi wzięli ślub

Rita Ora potwierdziła, że jest szczęśliwą mężatką. Spekulacje o tym, że uznana wokalistka i nowozelandzki reżyser Taika Waititi sformalizowali swój związek pojawiły się już kilka miesięcy temu. Ku wielkiej radości fanów, artystka w końcu zdecydowała się skomentować medialne doniesienia dotyczące sekretnej ceremonii.

Zagraniczne gwiazdy

Rozwód Gwyneth Paltrow
Rozwód Gwyneth PaltrowDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/12

W ramach promocji singla "You Only Love Me" gwiazda udzieliła wywiadu dla radiowego programu "Heart Breakfast Show". W rozmowie z gospodarzami po raz pierwszy odsłoniła kulisy ślubnej uroczystości.

- Było po prostu miło i idealnie. Dokładnie tak, jak chciałam - tylko dla nas. To było naprawdę słodkie (...). Oficjalnie znikam z rynku - zdradziła 32-letnia piosenkarka.

Rita Ora pokazała pierścionek zaręczynowy

Rita Ora nie poprzestała na radiowym wywiadzie. Kolejne szczegóły dotyczące ślubu ujawniła podczas rozmowy z prowadzącym "The Tonight Show", Jimmy'm Fallonem. Artystka przyznała, że jest bardzo szczęśliwa i pochwaliła się przed kamerami obrączką oraz pierścionkiem zaręczynowym z imponującym szmaragdem w diamentowej oprawie.

Gwiazda zapewniła, że nigdy wcześniej nie pokazywała pierścionka publicznie. Dodała też, że być może pomogła ukochanemu dokonać właściwego wyboru podczas wizyty u jubilera.

- Niewykluczone, że zabrałam go do sklepu i wskazałam, czego dokładnie chcę - powiedziała z przekorą wokalistka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: glamour.pl, youtube.com

Źródło zdjęcia głównego: Michael Loccisano/Staff/Getty Images

Pozostałe wiadomości