Grammy 2023. Wygrani dostaną nie tylko statuetkę. "Upominki" mają być warte ponad 60 tys. dolarów

Autor:
Maria
Czarniecka
Źródło:
Page Six

Wręczenie nagród Grammy 2023 odbędzie się już w niedzielę 5 lutego. Nagrodzone gwiazdy dostaną nie tylko kultową statuetkę i oklaski, ale "mały upominek" od organizatorów. Prezent będzie wart w przeliczeniu ponad 250 tys. zł.

Grammy 2023 - nagrody

Rozdanie nagród Grammy 2023 zbliża się wielkimi krokami, dlatego media już szukają informacji na temat tego, czym w tym roku zostaną obdarowane nagrodzone gwiazdy. Nie jest tajemnicą, że zwycięzcy Grammy czy Oscara za kulisami dostają jeszcze jeden "upominek", który jest dodatkiem do statuetki. Są to zazwyczaj luksusowe zegarki czy droga biżuteria.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Organizatorzy przyjęli jednak nieco inną taktykę. I choć gwiazdy dostają prezenty bardzo cenne (w tym roku ich kwota ma sięgać ok. 60 tys. dolarów), to nie da się ukryć, że są niestandardowe.

- Nasze prezenty są znane na całym świecie z tego, że są zabawne, wspaniałe, użyteczne i wyjątkowe, służą one również wspanialszemu celowi. Wiele marek, które uwzględniamy, pochodzi z różnorodnej i integracyjnej gamy małych firm, które znacząco korzystają z ogólnoświatowej ekspozycji (...). To marketing celebrytów z misją - powiedział Lash Fary, który ma odpowiadać za ich przygotowywanie.

Grammy 2023 - co dostają gwiazdy?

Organizatorzy nie zdradzili, kto i co konkretnie dostanie. "Upominek" jest również dostosowany do "statusu" gwiazdy. Portal Page Six podał, że ktoś z tegorocznych wygranych dostanie na pewno karnet na zabieg liposukcji, 10 tys. dolarów do wykorzystania na zabiegi odmładzające czy wózek dziecięcy Bugaboo Fox o wartości 5 tys. zł.

Oprócz tego wśród podarunków będą również roboty sprzątające, czy głowica prysznicowa. Nie zabraknie również wartych setki dolarów kosmetyków luksusowych marek.

Autor:Maria Czarniecka

Źródło: Page Six

Źródło zdjęcia głównego: CBS Photo Archive/Getty

Pozostałe wiadomości