Gwiazdy

"Jestem tu dla niego". Agnieszka Woźniak-Starak o powodach przyjścia na premierę filmu "Elvis"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Agnieszka Woźniak-Starak na uroczystej premierze filmu "Elvis"
Agnieszka Woźniak-Starak na uroczystej premierze filmu "Elvis"Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/7

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na polskiej premierze filmu "Elvis". Choć prowadząca Dzień Dobry TVN nie jest fanką twórczości artysty, miała swój powód, by wybrać się na seans. Był nim oczywiście Austin Butler. Co powiedziała o aktorze?

Agnieszka Woźniak-Starak zauroczona Austinem Butlerem

Dziennikarka nie kryła, że jest pełna podziwu dla aktora. - Jestem tu dla tego młodego mężczyzny, który zagrał Elvisa i chcę go zobaczyć na ekranie, bo podobno jest niesamowity. A tak serio nigdy nie słuchałam Elvisa, nie interesował mnie, nie zachwycałam się jego scenicznymi kreacjami. Był wielką postacią muzyczną, ale kompletnie nie z mojej bajki. Myślę, że ten film będzie wielkim widowiskiem - powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak.

"Elvis" - kto z Polski mógłby go zagrać?

Agnieszka Woźniak-Starak widzi wśród polskich aktorów nazwisko, które idealnie mogłoby pasować do roli Elvisa. Dziennikarka nie ma wątpliwości, że bank rozbiłby Tomasz Kot. - Gra świetnie we wszystkich biografiach. Jest tak elastyczny, że jest w stanie wcielić się w każdego - przyznała.

Agnieszka Woźniak-Starak i jej miłość do mody

Dziennikarka słynie ze swojego zamiłowania do mody. Mówi się także, że jest jedną z najlepiej ubranych gwiazd w polskim show-biznesie. Nie zawiodła także podczas premiery filmu. Swoją stylizacją udało jej się bardzo dobrze oddać "elvisowski" klimat. Pomieszała ze sobą styl boho i country. Miała na sobie wzorzystą koszulę, klasyczne dzwony i buty ze spiczastym czubkiem. - Dzisiaj chciałam wejść w tę atmosferę. Moda jest ciekawa, poza latami 80., za którymi nie przepadam, bo nic nie było wtedy. Za to w latach 90. zaczęło robić się lepiej. Każda epoka jest dla mnie ciekawa, ale moje ukochane to 60. i 70. zdecydowanie - stwierdziła prowadząca Dzień Dobry TVN.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości