Gwiazdy

Filip Chajzer zaskoczył metamorfozą. "Moja narzeczona jest zachwycona"

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Filip Chajzer

Filip Chajzer od lat wierny jest swojemu klasycznemu stylowi. Ostatnio zdecydował się jednak nieco zaszaleć i spełnić swoje małe marzenie w salonie fryzjerskim. Jak dziennikarz prezentuje się po metamorfozie?

Metamorfoza fryzury Filipa Chajzera. Jak dziś wygląda?

Filip Chajzer zwykle stawia na stonowane kolory i bezpieczne stylizacje. Ostatnio jednak dziennikarz zdecydował się na sporą zmianę. A to wszystko za sprawą pewnej piosenki. 

Prowadzący Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak wymienia cechy pracy w telewizji na żywo
Agnieszka Woźniak-Starak wymienia cechy pracy w telewizji na żywo
wideo 2/3

- Jestem wielkim fanem zespołu Saulius Prūsaitis ir Iglė i za każdym razem, gdy oglądałem ich teledysk do utworu "Tyliai išeinu pas kitą", to chciałem sobie zrobić taką fryzurę, jaką miał wokalista. Za każdym razem odwlekałem to w czasie. Ostatnio jednak, gdy byłem u fryzjera, powiedział: "Filip to dzisiaj!" I się na to zgodziłem. Moja narzeczona jest zachwycona tą metamorfozą.

Filip Chajzer zachwyca nowym kolorem włosów

Filip Chajzer zdecydował się przefarbować swoje włosy na modny, platynowy odcień blondu. To dopiero początek metamorfozy dziennikarza, bo planuje zmienić kolor włosów na zupełnie biały. Odważna decyzja dodała dziennikarzowi młodzieńczego uroku i wyraźnie poprawiła mu humor, co widać na zdjęciu.

Filip Chajzer zaskoczył nową fryzurą
Filip Chajzer Filip Chajzer zaskoczył nową fryzurą Źródło: Fotografia prywatna Filip Chajzer

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Filip Chajzer fotografia prywatna, Pawel Wodzynski/DDTVN/East News

Pozostałe wiadomości