Gwiazdy

Ewa Szabatin daje pokaz tańca na Starym Mieście i zdradza kilka prostych kroków do szczęścia

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News/Dzień Dobry TVNEwa Szabatin

Ewa Szabatin swoją energią porywa do tańca - dosłownie. Na niedawno opublikowanym w mediach społecznościowych wideo gwiazda i propagatorka zdrowego stylu życia wiruje w radosnych pląsach wśród kolorowych kamieniczek warszawskiego Starego Miasta. W załączonym do filmu opisie Szabatin podała swój własny przepis na to, jak udaje jej się zachować uśmiech każdego dnia.

Ewa Szabatin o swoim przepisie na szczęście

Dobra energia ma na imię Ewa i na nazwisko Szabatin - do takich wniosków dochodzimy po obejrzeniu poniższego filmiku. Nie dość, że oddziałują na nas kolory otoczenia (brukowana, mieniąca się po deszczu kostka, pastelowe i ceglaste kamieniczki, jasne niebo, intensywnie pomarańczowy płaszcz i równie barwna sukienka - wymieniać można by bez końca), to jeszcze sam uśmiech tancerki i jej werwa sprawiają, że od razu mamy ochotę wstać i ruszyć za nią w pląsy.

Ruchem Szabatin wyraża to, co trudno czasem ująć w słowa - szczęście. Jej i ten stan z powodzeniem udało się opisać. Swoją definicję podała w dołączonym do wideo opisie. Co napisała Ewa Szabatin?

- Czym dla mnie jest szczęście? Dla mnie to: ZDROWIE, WOLNOŚĆ, MIŁOŚĆ, UŚMIECH, PASJA... I ŻYCIE W ZGODZIE ZE SOBĄ - wyjaśniła (pisownia oryginalna).

Ewa Szabatin dzieli się dobrą energią

Pod filmikiem wymieniła w punktach kilka zasad, którymi kieruje się, gdy w życiu codziennym poszukuje radości. Jak przekonuje, szczęścia można się nauczyć - nie wierzycie? Spójrzcie zatem na rady tancerki. My już mamy postanowienie, by wdrażać je od dziś:

  • Zadbaj o zdrowie. Codziennie dawaj swojemu ciału to co najlepsze. Jedz to, co odżywia twój organizm. Ruszaj się - przypomina Ewa.
  • Uwolnij się. Wolność jest w Twojej głowie. Zadbaj o nią. Medytuj, afirmuj, słuchaj serca.
  • Kochaj. Kochaj ludzi, zwierzęta, rośliny. Wysyłaj miłość w świat.
  • Uśmiechaj się codziennie. Oglądaj, czytaj to, co pozytywne. Otaczaj się szczęśliwymi ludźmi, unikaj złych newsów.
  • Rób wszystko z pasją. Oddaj się w całości temu co robisz. Jak np. gotujesz, gotuj z sercem... Skup się w 100% na tym, co robisz. Bądź tu i teraz.
  • Żyj w zgodzie ze sobą. Rób tak, by Tobie było dobrze. Gdy żyjesz w zgodzie ze sobą, jesteś szczęśliwy.

A jaka jest Wasza definicja szczęścia?

Zobacz wideo: Ewa Szabatin o walce z nerwicą i wielkiej metamorfozie

Zobacz też:

Karolina Ferenstein-Kraśko z Laurą czekają na zmianę pogody. "Córka skradła zdjęcie"

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina przeprowadzkę żony. Agnieszka: "Byłeś dosłownie przerażony"

Tomasz Torres i Paulina Łaba-Torres są duetem niezniszczalnym: "Osobno jesteśmy silnymi jednostkami, ale razem zyskujemy największą siłę"

Autor: Ola Lipecka

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości