Gwiazdy

Ewa Farna porównała swoje zdjęcia z filtrem i bez. "Na obu piękna"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Ewa Farna zachwyciła fanów ostatnim wpisem na Instagramie. Wokalistka pokazała się w dwóch wydaniach - z filtrem i bez. Zdjęcia najprawdopodobniej powstały na planie jej najnowszego teledysku.

Ewa Farna w pełnym makijażu na Instagramie

Ewa Farna szykuje się do wydania kolejnej płyty. Album ma ukazać się jednocześnie w polskiej i czeskiej wersji językowej. Dla fanów artystki to nie lada gratka, zwłaszcza że jej ostatni krążek miał swoją premierę sześć lat temu. W przerwie od nagrywania piosenek Farna skupiła się na życiu prywatnym. We wrześniu 2017 roku wzięła ślub z Martinem Chobotem. Dwa lata później para powitała na świecie syna - Artura.

Co prawda nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie ukaże się nowa płyta wokalistki, ale sama zainteresowana już od kilku miesięcy jasno daje do zrozumienia fanom, że wydawnictwo zbliża się coraz większymi krokami. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie Ewa Farna pokazała się w pełnym makijażu. W tle widzimy grupę ludzi i oświetlenie, co wywołało spekulacje fanów.

Ewa Farna z filtrem i bez

Ewa Farna jest znana z tego, że ma do siebie ogromy dystans. Tym razem porównała swoje zdjęcia z filtrem i bez. Nie każda gwiazda zdecydowałaby się na takie zdemaskowanie instagramowej rzeczywistości. Jak dla nas, w obu wydaniach wygląda zjawiskowo.

- Los instagramos & los realios. Ale nie budzę się ani jak na jednym - dopisała rozbawiona.

Przy okazji Farna zdradziła, że w ostatnim czasie najchętniej słucha Margaret i Natalii Szroeder w piosence "Sold Out", Darii Zawiałow i nowego podcastu Dawida Posiadło.

W komentarzach pod wpisem wokalistki nie brakuje komplementów. Fani przypuszczają, że fotka powstała na planie teledysku.

- Na obu piękna - pisze jeden z fanów.

- Coś pięknego się wczoraj działo u Ciebie... Co to będzie, co to będzie? - dopytuje inny.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na efekty pracy Ewy Farnej.

Ewa Farna o rodzinie i przymusowej przerwie od pracy

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości