Gwiazdy

Córka Johna Travolty i Kelly Preston pójdzie w ślady rodziców i zostanie aktorką?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Cover Video/ x-news

John Travolta to bez wątpienia jedna z największych gwiazd światowego kina. Aktor jest szczęśliwym ojcem 20-letniej Elli, która aspiruje do bycia aktorką. W jakich produkcjach mogliśmy ją zobaczyć?

Elle Travolta – kim jest?

Elle Bleu Travolta to córka Johna Travolty i zmarłej niedawno aktorki Kelly Preston. Dziewczyna urodziła się w 2000 roku. Wychowywała się w kochającej, aktorskiej rodzinie. Zagraniczne media podają, że od zawsze miała poczucie, że chce pójść w ślady rodziców.

Odkąd byłam bardzo mała, uwielbiam występować, śpiewać, tańczyć i odgrywać przedstawienia w domu dla rodziny i przyjaciół

- mówiła w jednym z wywiadów.

Oczywiście obecność na przygotowanych spektaklach dla członków rodziny była obowiązkowa. Rodzice z pierwszego rzędu obserwowali występy ukochanej córki.

Elle Travolta – filmografia

Widząc talent, który wykazywała, rodzice zapisali ją na lekcje aktorstwa. Elle Travolta może pochwalić się także dwiema rolami. W 2009 roku zagrała w filmie "Stare wygi". 10 lat później razem ze swoim tatą wystąpiła w produkcji "The Poison Rose" . – Bardzo mi pomogło, że tata był przy mnie. To było bardzo pocieszające, a on jest najlepszym mentorem – wyznała.

Rodzina Travoltów była i jest bardzo związana. Elle mogła liczyć także na wsparcie mamy, która także była aktorką. – Kiedy miałam jakiekolwiek pytania, moja mama i mój tata zawsze mieli najlepsze rady i to jest wspaniałe…Uwielbiam taki rodzaj rodzinnego biznesu – opowiadała.

John Travolta wspomniał dziwną sytuację z fanem. Znalazł mężczyznę… w swojej szafie. Zobacz wideo:

Elle Travolta i John Travolna

Zeszły rok był szczególnie trudny dla ich rodziny. 12 lipca zmarła ukochana żona i mama – Kelly Preston. W tym przykrym czasie Elle Travolta i John Travolta byli dla siebie oparciem. Każdą wolną chwilę spędzali razem. Aktor i jego córka w social mediach chętnie pokazują wspólne zdjęcia. Sylwestra także spędzili razem. - Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim. Wysyłamy ogrom miłości - napisała Elle Travolta na Instagramie.

Zobacz też:

Dziennikarka Dzień Dobry TVN przygotowuje się do ślubu. "Jak tak dalej pójdzie, kiecek będzie sześć"

Kim jest żona Kamila Stocha? Ewa Bilan-Stoch prowadzi kilka biznesów. To dzięki wyjątkowej pasji poznała swojego męża

Stary sprzęt zainspirował go do nietypowego projektu muzycznego. Co w czasie pandemii robił Marcin Wyrostek?

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości