Gwiazdy

Dramatyczne wyznanie Edyty Górniak. Piosenkarka przeżyła zawód miłosny. "Doświadczyłam niewyobrażalnej zdrady"

Gwiazdy

Edyta Górniak
Kamil Piklikiewicz/East News

Edyta Górniak podsumowała 2020 rok, który nie był łatwy dla wielu osób. Szczególnie ucierpiała branża artystyczna, która po prostu nie miała możliwości, by funkcjonować. Wokalistka jednak nie uznała ostatnich miesięcy za koszmarne ze względu na brak koncertów, ale z powodu swojego skrzętnie ukrywanego związku. Okazało się bowiem, że artystka została zdradzona.

Edyta Górniak o sekretnym związku

Wiadomo, że od lat Edyta Górniak nie może znaleźć szczęścia w miłości. Wokalistka spotyka się z mężczyznami, ale każdy z nich z biegiem czasu okazuje się nieodpowiedni. W minionym roku gwiazdę również spotkał ogromny zawód. Nie dość, że nie mogła realizować się pod względem artystycznym, to jeszcze zawiodła się na swoim partnerze po 8 miesiącach związku. Teraz ujawniła to w swoich mediach społecznościowych.

- Miniony rok był dla mnie trudny nie z powodu globalnego zatrzymania. Nie był także trudny z powodu braku możliwości swobodnego przemieszczania się po świecie, czy zamkniętych ulubionych restauracji. Był trudny nie z powodu braku dostępu do wygody, do której wszyscy przywykliśmy. Był dla mnie trudny z innego powodu. Doświadczyłam kilka razy bolesnego rozczarowania i kłamstw, a także po 8 miesięcznej relacji, niewyobrażalnej, wręcz spektakularnej zdrady, która myślę że zmieniła mnie już na resztę mojego życia . Nie wie o tym prawie nikt... - napisała Edyta Górniak na Instagramie.

Edyta Górniak o zdradzie

Wokalistka wyznała, że w tym ciężkim czasie pomogli jej najbliżsi, a także zmiana środowiska, czyli przeprowadzka w góry, czytanie książek oraz medytacja.

- Walka o Wasz spokój serca, ogrom pracy, za który Dziękuje Bogu całym sercem i kilku najbliższych przyjaciół pomogły mi przejść ten traumatyczny czas. Każdy więc ma swoje kamienie kochani jak widzicie. (...) Poza tym jednak 2020’ był to rok odkryć, zachwytów, odpoczynku, muzyki, gór, dobroci, pracy, kwiatów, medytacji, książek i wewnętrznej przemiany. Miniony rok podarował mi także pięknych nowych ludzi - wyznała artystka.

Teraz Edyta Górniak z nadzieją patrzy w przyszłość. Uważa, że nowy rok może być piękny, jednak każdy z nas powinien zadbać o relacje z innymi, a także postawić na współpracę i walkę o wspólne dobro.

- Nigdy nie będzie piękniejsze to, co możesz dotknąć, od tego, co możesz poczuć. Poza bliskością z drugim człowiekiem. Nic więc nie liczy się bardziej, niż relacja z drugim człowiekiem. Nic nie liczy się bardziej, niż relacja z samym sobą . Czyli uzdrowienie siebie. Czyli wyznaczanie granic każdemu, kto chciałby uszkodzić nasze pole energii - dodała Edyta Górniak na Facebooku.

Jaka prywatnie jest Edyta Górniak? Joanna Krupa odpowiada: Jak z nią spędzam czas to nie widzę diwy:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości