Gwiazdy

Ed Sheeran przyjedzie do Warszawy. Ruszyła sprzedaż biletów na koncert

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Co słychać w show-biznesie?

Ed Sheeran wkrótce ponownie odwiedzi polskich fanów i zawita do Warszawy. Wszystko to w ramach "+ - = ÷ x TOUR"  ("THE MATHEMATICS TOUR"). Tournée rozpocznie się w kwietniu przyszłego roku. 25 września ruszyła sprzedaż biletów.

Ed Sheeran rusza w nową trasę koncertową

Ed Sheeran zapowiedział swoją najnowszą trasę "+ - = ÷ x Tour" (wymawiane "The Mathematics Tour"). Koncerty odbywać się będą na największych stadionach w 2022 roku. Muzyk odwiedzi UK, Irlandię, Środkową Europę i Skandynawię, jak również powróci na londyński stadion Wembley, aby zagrać trzy koncerty w czerwcu/lipcu.

Ed Sheeran - sprzedaż biletów

Ogólna sprzedaż biletów na wszystkie kraje rozpoczęła się w sobotę 25 września o następujących godzinach:

  • 9:00 Irlandia i Irlandia Północna
  • 10:00 Anglia, Walia i Szkocja
  • 11:00 Austria, Niemcy, Holandia, Szwajcaria, Belgia, Polska i Francja
  • 12:00 Dania, Szwecja i Finlandia

Organizatorom trasy zależy na legalnej sprzedaży biletów, w związku z czym wprowadzony został nowy rodzaj wejściówek. Na koncercie akceptowany będzie jedynie cyfrowy bilet mobilny. Zastanawiacie się, ile kosztuje wstęp? Ceny biletów oscylują między 199 zł a 399 zł; zostanie do nich doliczona opłata serwisowa.

Ed Sheeran w Warszawie

Ed niedawno stał się pierwszym brytyjskim artystą solowym, który przebywał 52 tygodnie – cały rok – na pierwszym miejscu oficjalnej brytyjskiej listy singli, wyprzedzili go jedynie Elvis Presley i The Beatles. Muzyk bije rekordy popularności na całym świecie. Nic dziwnego, że wystąpi także w Polsce. Ed Sheeran już w przyszłym roku wystąpi na koncercie w Warszawie na Stadionie PGE Narodowym. Wydarzenie planowane jest na 25 sierpnia 2022 r.

Ed Sheeran - kiedy premiera nowego albumu?

Wyczekiwany album Eda o równie matematycznej nazwie "=" ukaże się 29 października. To jednocześnie czwarta odsłona serii albumów z symbolami.

Jak podaje Warner Music Poland, płyta będąca następcą "÷" (Divide), to próba oszacowania własnego życia i ludzi, którzy je wypełniają. Na krążku Ed zastanawia się nad różnymi etapami miłości ("The Joker And The Queen", "First Times", "2step"), porusza kwestię straty bliskiej osoby ("Visiting Hours"), wytrwałości ("Can”t Stop The Rain") czy ojcostwa ("Sandman", "Leave Your Life"), pochylając się również nad swą rzeczywistością i sławą ("Tides"). Muzycznie "=" to bogata paleta od charakterystycznych dla Eda gitarowych utworów i ballad na najwyższym poziomie, po mocniejsze, pełne euforii produkcyjne momenty i pierwszy wakacyjny hit w jego katalogu – "Bad Habits".

- "=" to bardzo osobista płyta i dla mnie bardzo ważna. W ciągu kilku ostatnich lat moje życie bardzo się zmieniło. Ożeniłem się, zostałem ojcem, doświadczyłem straty bliskiej osoby i nad tym wszystkim próbowałem się zastanowić na nowej płycie. To taki mój album o wchodzeniu w dorosłość i nie mogę się doczekać, kiedy go wszyscy poznacie – mówi Ed Sheeran.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Ed Sheeran korzysta z telefonu komórkowego po raz pierwszy od czterech lat

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Pozostałe wiadomości