Gwiazdy

Sanah ma problemy ze zdrowiem. Wokalistka odwołuje koncerty

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta

Zuzanna Jurczak, znana publiczności jako Sanah, szturmem podbija polski rynek muzyczny. Ma na swoim koncie już dwie płyty, które cieszą się ogromną popularnością. Młoda wokalistka podróżuje po całym kraju, by grać koncerty. Niestety jej najbliższe występy zostały odwołane.

Sanah ma problemy ze zdrowiem

Niespełna dwa lata temu branża muzyczna dostrzegła w Sanah wielki wokalny talent. Artystka od tego czasu z powodzeniem komponuje nowe utwory, wydaje single, zdobywa nagrody i jeździ w trasy koncertowe.

Na jej występach zawsze dopisuje liczna publiczność. Fani chcą posłuchać i zaśpiewać razem z nią na żywo jej największe przeboje, jak "Szampan", "Melodia" czy "No sory". Niestety młoda wokalistka nie pojawi się na najbliższych koncertach. Wydarzenia zostały odwołane, ponieważ Sanah ma problemy ze zdrowiem.

- Z przykrością informujemy, że Sanah ze względów zdrowotnych nie może wystąpić na scenie w najbliższy weekend. Oznacza to, że zaplanowane na 18 i 19 września 2021 roku w Polkowicach i Zielonej Górze koncerty nie odbędą się w tych terminach - poinformowała wytwórnia wokalistki w oświadczeniu przesłanym do organizatora koncertów.

Sanah postanowiła osobiście odnieść się do tej sprawy. Na swoim fanpage'u na Facebooku przyznała, że jest jej bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji i zaapelowała do fanów, by się o nią nie martwili.

Kariera Sanah

Sanah w styczniu 2020 roku opublikowała singel "Szampan", który był zapowiedzią jej debiutanckiego albumu studyjnego pt. "Królowa dram". Przebój szybko podbił serca słuchaczy, więc grały go największe rozgłośnie radiowe w Polsce. Na platformie YouTube ma prawie 70 milionów odtworzeń.

W maju ubiegłego roku wydała swój pierwszy krążek, a rok później kolejny pt. "Irenka". Zuzanna wciąż pisze teksty i komponuje muzykę, więc z pewnością w przyszłości zaskoczy fanów kolejnymi utworami. Młoda gwiazda do niedawna łączyła karierę wokalną z nauką. Pod koniec czerwca obroniła pracę magisterską. Studiowała instrumentalistykę na warszawskim Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Sanah - na czym polega fenomen młodej gwiazdy?

Sanah - na czym polega fenomen młodej gwiazdy?
Sanah - na czym polega fenomen młodej gwiazdy?

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości