Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w filmie "Druga połowa", teraz ma już nowe aktorskie marzenie. Jakie?

Gwiazdy

Od piątku, 28 maja, w kinach oglądać można film "Druga połowa". To plejada gwiazd, miłość i piłka nożna w tle. W gwiazdorskiej obsadzie, obok Cezarego Pazury czy Macieja Musiała, zobaczymy między innymi Małgorzatę Rozenek-Majdan. To będzie jej debiut na wielkim ekranie.

"Druga połowa" - miłość i piłka nożna

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła nam, że w filmie "Druga połowa" gra dziennikarkę sportową i najlepszą przyjaciółkę jednego z głównych bohaterów filmu. Nie ukrywa też, że była to dla niej niesamowita przygoda i czeka na więcej. Zdaje się, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, a Małgosia marzy już o kolejnych aktorskich wyzwaniach.

Piłka nożna jest kluczowym elementem filmu, dlatego naszej debiutantce przy przygotowaniach do filmu pomagał mąż, Radosław Majdan.

Wątek Małgosi i Radka

Dowiedzieliśmy się również, że u boku Małgosi miał się pojawić Radosław - niestety, pandemia i przymusowa kwarantanna pokrzyżowała plany wspólnego projektu. - Ja uwielbiam pracować z Radkiem, praca z nim to jest połączenie przyjemnego z pożytecznym. Bardzo to lubię - zdradziła Małgosia.

Aktorskie marzenie Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgosia nie ukrywa, że aktorstwo sprawia jej wiele przyjemności i chciałaby się w tym kierunku rozwijać. Spotkanie z niesamowitymi aktorami, które miały miejsce podczas nagrywania "Drugiej Połowy" to dla niej niesamowite przeżycie i lekcje.

Czy ma jakieś aktorskie marzenie? Oczywiście! - Bardzo bym chciała zagrać w kryminale w skandynawskim klimacie. Chciałabym zagrać policjantkę, która musi rozwikłać sprawę morderstw - powiedziała w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

Zdradziła nam również, że już trwają rozmowy w sprawie następnej roli. Czy to znaczy, że niebawem spełni swoje kolejne marzenie?

Zobacz więcej >>>

Tatiana Okupnik po 42 latach dowiedziała się o chorobie. "Kości zaczęły pękać na potęgę"

"Żony Hollywood" radzą, jak znaleźć bogatego faceta. "W Polsce jest wielu miliarderów i milionerów"

Znane pary, które dzieli duża różnica wieku. W polskim show-biznesie rekord to 37 lat

Autor: Karolina Kalatzi

Pozostałe wiadomości