Gwiazdy

Dorota Gardias wyjechała na wakacje i zachwyca w bikini. Fani: "Bogini"

Gwiazdy

Dorota Gardias
Kamil Piklikiewicz/East News

Nasza prezenterka pogody Dorota Gardias wybrała się nad morze, by odpocząć od codziennych obowiązków. Nie zapomina jednak o gronie swoich wiernych fanów i na Instagramie raczy ich wakacyjnymi fotografiami. Ostania z nich szczególnie przypadła im do gustu.

Dorota Gardias od 2006 roku związana jest ze stacją TVN. Gwiazda w roli prezenterki pogody znakomicie się odnajduje. Na przestrzeni lat dziennikarka zdążyła zaskarbić sobie sympatię widzów i fanów, którzy z uwagą śledzą ją w mediach społecznościowych.

Dorota Gardias wypoczywa nad morzem

Teraz dziennikarka postanowiła odpocząć od obowiązków zawodowych i wybrała się na urlop, o czym poinformowała swoich odbiorców za pośrednictwem Instagrama. Wiemy, że towarzyszy jej córka Hania, a czas ten spędzają aktywnie. Nie brakuje wycieczek rowerowych i wspólnych wygłupów.

Dorota Gardias w bikini

Obok zaplanowanych atrakcji jest też czas na wypoczynek. W końcu zażywanie kąpieli słonecznych nad morzem to punkt kulminacyjny urlopu. Plaża, morze, koc - czego chcieć więcej. Doskonale o tym wie prezenterka pogody, która uśmiechnięta od ucha do ucha ochoczo wyleguje się w czarnym bikini, w modnych okularach przeciwsłonecznych i ze słomkowym kapeluszem na głowie.

Zdjęcie to spotkało się z dużym zainteresowaniem. Internauci od razu zwrócili uwagę na smukłe i wysportowane ciało 41-latki. Długie, szczupłe nogi, wyrzeźbiony brzuch i pięknie zarysowane mięśnie skłaniają do refleksji - czy Dorota Gardias na pewno przekroczyła już czterdziestkę? Wątpliwości co do tego mają internauci, którzy piszą w komentarzach: "Ślicznie wyglądasz Dorotka", "Ale plażowiczka", "Boskie ciało", "Bogini Dorota".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Dorota Gardias odkrywa skarby Muzeum Bursztynu

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości