Gwiazdy

Dorota Gardias wraca do treningów. "Obiecałam sobie, że dziś ruszę tyłek"

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch
Dorota Gardias

Dorota Gardias jako długoletnia fotomodelka cieszy się świetną figurą. 21 października 2021 roku pochwaliła się na Instagramie, że zamierza wrócić do treningów. Jaki sport będzie uprawiać prezenterka?

Dziennikarka Dorota Gardias

Dorota Gardias jest polską dziennikarką, prezenterką pogody i fotomodelką. Kobieta zagościła na wielu okładkach, między innymi "CKM", "Cosmopolitan" czy "Twój styl". Popularność przyniósł jej także udział w wielu popularnych programach telewizyjnych.

We wrześniu 2021 roku kobieta wyznała w mediach, że wykryto u niej raka piersi. Jak opowiadała, pojawiło się u niej plamienie z piersi oraz uczucie ciągnięcia. Zmiana nie okazała się złośliwa, jednak należy ją usunąć, ponieważ mogłoby się to zmienić. Gardias bardzo zachęca wszystkie kobiety do wykonywania regularnych badań piersi, ponieważ doskonale wie, że może to nawet uratować życie.

Dorota Gardias dba o swoje zdrowie: "Wracam do treningów"

Dziennikarka 16 października 2021 roku dodała na swój Instagram zdjęcie, na którym ubrana jest w strój do biegania. W poście pisze: "Rower dziś odpadł. Jest już w serwisie… ale obiecałam sobie ze dziś ruszę tyłek… nie ta forma, ograniczone możliwości i bardziej marszobieg niż bieg ale endorfiny uwolnione… wracam do treningów". Dodała też hashtagi #dladobregosamopoczucia #dlazdrowia #dlapsychiki i #zrobcosdlasiebie.

Fani bardzo cieszą się, że fotomodelka wróciła do aktywności. Piszą: "Dobra robota", "Dzięki temu masz świetną figurę" i "Brawo Dorotka". Życzą jej też dużo zdrowia i uśmiechu.

Zobacz video: Dorota Gardias o kolejnej fali koronawirusa: Przede wszystkim musimy myśleć racjonalnie. Dzięki szczepionce mniej się boję

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Pozostałe wiadomości