Córka Doroty Gardias ma wokalny talent. Hania zaśpiewała trudną piosenkę

Dorota Gardias
Dorota Gardias
Źródło: Kamil Piklikiewicz/East News
8-letnia córka Doroty Gardias potrafi pięknie śpiewać. Prezenterka nagrała Hanię podczas występu i opublikowała filmik w sieci. Widać, że jest z niej bardzo dumna. Fani zachwycają się głosem dziewczynki. Wróżą jej karierę piosenkarki.

Dorota Gardias o byciu mamą

Dorota Gardias od lat pracuje w mediach, a w Dzień Dobry TVN jest znaną i lubianą reporterką oraz prezenterką pogody. Spełnia się nie tylko na polu zawodowym, ale również i prywatnym. W 2013 roku została mamą. Pojawienie się na świecie Hani, wszystko zmieniło. - 7.09.2013 r., godz. 8:40... Urodziła się Hania i urodziła się mama Dorota... I wszystko się zmieniło. Nabrało sensu. To najważniejszy dzień w moim życiu, bez wątpienia - napisała Dorota jakiś czas temu na Instagramie.

8-letnia córka Gardias jest jej oczkiem w głowie. Mama jest dumna, gdy pociecha uczy się nowych rzeczy lub odkrywa w sobie kolejne talenty. Bez wątpienia jednym z nich jest śpiew. Dziewczynka odważyła się wykonać przed fanami swojej mamy trudną piosenkę.

Utalentowana córka Doroty Gardias

Hania bez skrępowania i stresu zaśpiewała na Instagramie utwór Sanah pt. "2:00". Na nagraniu widać, że występy sprawiają jej dużą przyjemność. Dorota wzrusza się, gdy słyszy piękny głos córki.

- Śpiewamy sobie przy sobocie - napisała Dorota.

Fani prezenterki są pod wrażeniem. Wróżą Hani wokalną karierę. - "Pięknie Haniu i brawa za odwagę", "Jak ładnie, jak czyściutko", "Dorcia, wypisz córkę ze szkoły, a w zamian daj jej mikrofon. Drzwi do kariery są szeroko otwarte", "Ależ ona ma piękny głos", "Pięknie, to prawda. Będzie piosenkarką", "Jest talent, gwiazda" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Dorota Gardias o raku piersi. "Komunikat, że jest to nowotwór, sprawił, że zesztywniałam"

Dorota Gardias o raku piersi. "Komunikat, że jest to nowotwór sprawił, że zesztywniałam"
Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości