Aleksandra Kisio po przerwie wraca do pracy. "Ten czas był dla rodziny"

Najważniejsza rola Aleksandry Kisio
Źródło: Dzień Dobry TVN
Aleksandra Kisio przez ponad dziesięć lat nie schodziła z planów filmowych. Zagrała m.in. w serialach "Na Wspólnej", "Magda M", "Brzydula" czy "39 i pół". Kiedy w 2014 roku okazało się, że jest w ciąży, skupiła się jednak na życiu rodzinnym. Co słychać u popularnej i lubianej aktorki? O swoich celach i marzeniach opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

Aleksandra Kisio wycofała się z show-biznesu

Aleksandra Kisio to aktorka, którą mogliśmy podziwiać w wielu polskich produkcjach. Gwiazda powoli wycofywała się z show-biznesu od stycznia 2015 roku. Wtedy to na świecie pojawił się jej pierwszy syn Hugo. Kolejne lata były równie ważne dla aktorki. W 2017 Ola oraz jej partner Łukasz Zieliński zdecydowali się zalegalizować 15-letni związek. Wkrótce małżeństwo doczekało się także drugiego syna – Romea.

Na początku mi się wydawało, że bardzo szybko wrócę do pracy i że będzie mi tej pracy bardzo brakowało, ale jakoś tak się ułożyło moje życie. Z jednej strony może podświadomie nie chciałam pracować, z drugiej - ciekawe propozycje nie przychodziły. Ten czas był dla rodziny i doprowadziłam swój plan do końca
- powiedziała Aleksandra Kisio w Dzień Dobry TVN.

Gwiazda skupiła się więc na domu. Jak przyznała, macierzyństwo nie było dla niej łatwą sprawą. Do tego dochodziły też sprawy związane z nowym lokum.

- Zajmowałam się też remontem, budową domu i stworzeniem tego gniazda dla naszej rodziny. Gdzieś w międzyczasie pracowałam. Dzieci były jednak na pierwszym planie.

Jaką mamą jest Aleksandra? - Czasem spokojna i oddająca całe swoje serce, a czasem bardzo nerwowa. Staram się słuchać moich dzieci, szanować je i z nimi współpracować. Bardzo dużo rzeczy robię intuicyjnie, kieruję się sercem - dodała aktorka.

Aleksandra Kisio wraca do pracy

Po długiej przerwie aktorka wróciła na "stare śmieci". Będziemy mogli ją podziwiać w nowych odcinkach serialu "Zakochani po uszy", a także w "BrzydUli". - Zaczęłam od dwóch seriali. Jeden niedawno skończyliśmy i to był bardzo przyjemny czas, bo miałam go tylko dla siebie. Jechałam do Krakowa i głowę zajętą miałam tylko pracą, rodzina mnie nie absorbowała – opowiadała.

Urywkami z pracy zawodowej Ola dzieli się z fanami na Instagramie. Nie porusza w sieci spraw prywatnych, bo te woli zachować dla siebie. - Nie lubię się dzielić swoimi prywatnymi sprawami. Nie ma takiego obowiązku, ale wszystkie osoby, które istnieją w przestrzeni publicznej, robią to z większą lub mniejszą częstotliwością - stwierdziła.

W wolnym czasie Aleksandra Kisio chętnie angażuje się w różnego typu akcje społeczne. W tym roku została ambasadorką kampanii Dotykam=Wygrywam, której celem jest promocja zdrowia piersi poprzez regularne ich samobadanie i noszenie dobrze dobranego biustonosza.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości