Małgorzata Szumowska składa życzenia urodzinowe Stingowi. Pokazała zdjęcie z muzykiem i jego żoną

Małgorzata Szumowska
Małgorzata Szumowska
Źródło: Kamil Piklikiewicz/East News
Małgorzata Szumowska jest znaną i cenioną reżyserką, która otrzymała wiele prestiżowych nagród. W jej filmach grają polscy i zagraniczni aktorzy, więc nic dziwnego, że zna wiele wielkich gwiazd. Z okazji urodzin Stinga, pochwaliła się wyjątkową fotografią.

70. urodziny Stinga

Sting, czyli Gordon Matthew Sumner, świętuje 70. urodziny. Jest brytyjskim kompozytorem, multiinstumentalistą, a także był liderem i wokalistą słynnego zespołu The Police. Wśród najpopularniejszych utworów muzyka wymienia się m.in. "Shape of my heart" czy "Desert Rose".

Artysta 2 października obchodzi urodziny. Z tej okazji fani i przyjaciele składają mu życzenia i dziękują za jego wieloletnią obecność na scenie. Znana reżyserka, Małgorzata Szumowska, również postanowiła napisać Stingowi kilka miłych słów. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z nim i z jego żoną Trudie Styler, aktorką i producentką filmową.

- Wszystkiego najlepszego, drogi Stingu. Znać ciebie to przywilej. Trudie, dziękuję za wszystko - wyznała Szumowska.

Żona Stinga zagrała w filmie Szumowskiej

Małgorzata miała przyjemność bardzo dobrze poznać ukochaną Stinga. Już kilka miesięcy temu media rozpisywały się, że Trudie Styler zagrała w filmie reżyserki pt. "Infinite Storm". Będzie to druga anglojęzyczna produkcja w karierze Szumowskiej.

Fabuła opiera się na prawdziwej historii Pam Bales, przewodniczki górskiej i pielęgniarki, która w pojedynkę przeprowadziła akcję ratunkową podczas burzy śnieżnej na Górze Waszyngtona. Oprócz Styler w filmie wystąpią również m.in Naomi Watts czy Billy Howle. Premiera zapowiadana jest na 2022 rok.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Małgorzata Szumowska nagrodzona na 68. Berlinale

Małgorzata Szumowska nagrodzona na 68. Berlinale

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości