Gwiazdy

Mateusz Damięcki w programie Kuby Wojewódzkiego. "Dotknąłem absolutu"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Mateusz Damięcki

Kuba Wojewódzki słynie z ciętego języka i niewygodnych pytań. To między innymi dlatego jego autorski program cieszy się tak ogromną popularnością. W najnowszym odcinku na kanapach zobaczymy m.in. Mateusza Damięckiego. Aktor kilka dni przed emisją zapowiedział swój udział w mediach społecznościowych.

Mateusz Damięcki u Kuby Wojewódzkiego  

Mateusz Damięcki to polski aktor filmowy i teatralny. Zagrał między innymi w filmie "Nie płacz kochanie", "Kochaj i tańcz" czy "Jutro idziemy do kina". Już 22 października będzie miała miejsce premiera nowego filmu z jego udziałem pt. "Furioza". Wcześniej jednak zobaczymy go na kanapach u Kuby Wojewódzkiego. Aktor zrobił nawet w mediach społecznościowych małą zapowiedź. Na Instagramie opublikował zdjęcie z prowadzącym i dodał zabawny opis.

Dotknąłem absolutu, siedząc na kanapie. Patrz jak absolut czule mnie za rękę łapie

Mateusz Damięcki gościem Kuby Wojewódzkiego

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Fani przyznali, że z niecierpliwością czekają na odcinek z udziałem aktora. Niektórzy zwrócili także uwagę na nieco zawstydzoną minę Kuby Wojewódzkiego.

- "Yeeees, będę oglądać", "Uwielbiam Was obydwu", "Jakiś taki zawstydzony ten absolut", "Już dawno powinieneś tam być" - pisali internauci.  

Kuba Wojewódzki - gdzie i kiedy oglądać

Odcinki programu można oglądać w każdy wtorek o godzinie 22:30 na antenie TVN, a także przez cały czas w serwisie Player.pl.

Zobacz wideo:

Mateusz Damięcki „Gwiazdą Dobroczynności” za inspirowanie do pomagania
Mateusz Damięcki „Gwiazdą Dobroczynności” za inspirowanie do pomaganiaMateusz Damięcki po raz 2. otrzymał "Gwiazdę Dobroczynności". Tym razem to honorowe wyróżnienie za pomoc dzieciom chorym na SMA
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości