Gwiazdy

Dorota Gardias bez makijażu. Pogodynka zachwyciła ujęciem w kostiumie kąpielowym

Gwiazdy

Dorota Gardias

Dorota Gardias należy do grona najpiękniejszych polskich prezenterek. Dziennikarka od lat zachwyca urodą w telewizji, a także na swoim Instagramie. Teraz podzieliła się z fanami zdjęciem z basenu. W stroju kąpielowym i bez makijażu lubiana pogodynka prezentuje się wspaniale.

Dieta Doroty Gardias

Pogodynka od zawsze wyróżniała się zniewalającą urodą. W 1999 roku zdobyła tytuł Miss Lubelszczyzny, w tym samym roku wystartowała również w konkursie Miss Polonia, a rok później została uznana za najpiękniejszą studentkę Lublina. Do dziś olśniewa wyglądem. Zawdzięcza to regularnym ćwiczeniom, a także sposobie odżywiania - całkowicie wyeliminowała ze swojej diety napoje gazowane i chemiczne dodatki do potraw. Wiadomo też, że jest prawdziwą specjalistką od makijażu.

- Podczas tej naszej pandemii robiłam live'y o trikach makijażowych, o tym jak się malować, jakich błędów nie popełniać. (...) Okazało się, że mam sporą wiedzę na ten temat - mówiła Dotota Gardias w wywiadzie dla portalu przeAmbitni.

Dorota Gardias w stroju kąpielowym

Na pierwszy rzut oka widać, że jej aktywność fizyczna i dieta przynoszą efekty. Dziennikarka cieszy się smukłą sylwetką, co chętnie eksponuje na swoim Instagramie. Najnowsze dodane przez nią zdjęcie wywołało szczególne poruszenie. Otóż pogodynka pokazała fotografię z wizyty na basenie. Z tej okazji wybrała mocno wycięty strój, który odsłonił jej nienaganna figurę, a także tatuaże.

- Weekend start! #basen #kriokomora #bieganie #masaże #inhalacje #sauna #wzdrowyncielezdrowyduch - napisała Dorota Gardias.

Jej obserwatorów zachwyciło owe ujęcie. Pod postem momentalnie zjawiło się mnóstwo komentarzy. Fani pisali:

  • Wow, przepiękna
  • Po prostu nieziemsko
  • A jest co inhalować
  • Piękna, seksowna kobieta

Dorota Gardias o zmaganiach z koronawirusem. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości