Gwiazdy

Gwiazdy przygotowują się do świąt. Jak przystroiły swoje domy?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
 Kto ma najpiękniej przystrojony dom na święta?
Kto ma najpiękniej przystrojony dom na święta? Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Lada moment święta, więc gwiazdy zakasały rękawy i ozdobiły swoje domy. W mediach społecznościowych chwalą się pięknie przystrojonymi choinkami oraz innymi dekoracjami.

Święta w domach gwiazd

Błyszczące bombki, zielone choinki, mieniące się łańcuchy i rozświetlające pomieszczenia światełka ozdabiają domy gwiazd. W przytulnych wnętrzach zapanowała już świąteczna atmosfera, ponieważ wielkimi krokami zbliżają się Wigilia i Boże Narodzenie. Sandra Hajduk-Popińska w show-biznesowym cyklu Dzień Dobry TVN zrobiła przegląd najpiękniejszych dekoracji. W jakim stylu Małgorzata Socha, Julia Kuczyńska czy Katarzyna Zielińska przystroiły swoje cztery kąty?

- Zaczniemy od Anity Lipnickiej, ponieważ jej dom jest w stu procentach urządzony przez nią i jej męża. Tak każda klameczka, każda poduszeczka, to wszystko ich projekt - powiedziała Sandra.

Z kolei w domu Julii Kuczyńskiej, czyli Maffashion, dekoracje są minimalistyczne. Natomiast w ogródku stanęła ogromna, pięknie przystrojona choinka, na której zawisły bombki i ozdobne pakunki.

Domy gwiazd na święta

Absolutnymi ekspertkami w kwestii świątecznych dekoracji są Katarzyna Zielińska i Małgorzata Socha. Aktorki co roku chętnie pokazują w mediach społecznościowych pięknie ozdobione wnętrza.

Z kolei Agnieszka Woźniak-Starak w tym roku zrezygnowała z choinki.

- Mam dużo gwiazd betlejemskich, a bombki w wazonach. Stwierdziłam, że mam dużo wazonów i dużo bombek - powiedziała Agnieszka.

Natomiast w domu Ewy Drzyzgi stanęło żywe, pachnące drzewko. - U nas na południu choinkę ubiera się w Wigilię, ale tym razem jest wcześniej ubrana. Zajętości zmusiły mnie jednak, żeby ubrać ją wcześniej. Jest żywa, biało-srebrna - powiedziała Ewa.

U Natalii Siwiec panuje już świąteczna atmosfera. Wraz z córką Mią udekorowały choinkę złotymi i białymi ozdobami.

Maryla Rodowicz pochwaliła się na Instagramie zdjęciem przystrojonej choinki, na której pojawiło się mnóstwo różnokolorowych światełek.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki postawili na żywą choinkę. Na czubku pojawiła się złota, błyszcząca gwiazda.

W domu Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i jej męża Macieja święta bez wątpienia będą bardzo rodzinne i pełne miłości. Ich wnętrza ozdabia choinka z białymi i srebrnymi bombkami.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News, Tomasz Urbanek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości