Gwiazdy

Dominika Gwit zapowiada: "w tym roku podbiję świat". Aktorka zdradziła nam, co zamierza

Gwiazdy

Dominika Gwit

Dominika Gwit cieszy się ogromną sympatią fanów, z którymi ma stały kontakt w swoich mediach społecznościowych. Gwiazda dodała tajemniczy wpis, którym zapowiedziała rewolucję w swoim życiu. W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl zdradziła nieco więcej szczegółów. Co planuje Dominika?

Dominika Gwit - plany na 2021 rok

Dominika Gwit-Dunaszewska słynie z pozytywnego nastawienia do życia. Co rusz wykazuje się nie lada dystansem, próbując rozbawić swoich fanów. Aktorka często daje też nadzieję na lepsze jutro i uczy, jak pokochać siebie i swoje życie.

Teraz gwiazda zapowiedziała, że "w tym roku podbije świat, bo może". Co kryje się za tymi słowami?

Dominika Gwit spełnia marzenia

Dominika Gwit to jedna z najbardziej wyrazistych aktorek w polskim show-biznesie. Na swoim koncie ma wiele ról serialowych, filmowych oraz teatralnych. Tym razem dla swoich fanów przygotowuje coś specjalnego.

- Szykuję coś fajnego do teatru, co jest spełnieniem moich marzeń. Więcej info na razie nie mogę podać, ale będzie zabawnie i muzycznie - zdradziła artystka w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl.

Zobacz wideo: Dominika Gwit z mamą

Zobacz też:

Dawid Kwiatkowski szczerze o związkach i miłości. "Kiedy wchodzę w jakąś relację, to wyobrażam sobie, że to do końca życia"

Sandra Kubicka zaskoczyła fanów nowym odkryciem. "Zakochałam się"

Przemek Kossakowski wydał oświadczenie w związku z rozstaniem z Martyną Wojciechowską

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości