Gwiazdy

Sandra Kubicka zaskoczyła fanów nowym odkryciem. "Zakochałam się"

Sandra Kubicka

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Sandra Kubicka zaskoczyła fanów nowym odkryciem. "Zakochałam się"

Sandra Kubicka

Bartosz Krupa/East News

Sandra Kubicka co rusz dzieli się w sieci swoimi nowymi przeżyciami. Ostatnio widzieliśmy, jak modelka trenuje boks, czy próbuje swoich sił na torze wyścigowym. Ale nie tylko motocykle stały się jej nową pasją. Gwiazda odkryła nowy sport, który pochłoną ją bez reszty. 

Sandra Kubicka rzuciła modeling

Sandra Kubicka dała poznać się nie tylko ze współprac z polskimi markami, ale zaistniała także na światowych pokazach mody. Kiedy miała 13 lat, przeprowadziła się z Łodzi do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozwijała swoją karierę. Rok temu gwiazda postanowiła wrócić do kraju na stałe. Zmieniła nie tylko miejsce zamieszkania, ale także styl życia.

Chwilowo gwiazda zrezygnowała z modelingu na rzecz sportów ekstremalnych. Dzisiaj spotkamy ją m.in. na torach wyścigowych, gdzie jeździ na motocyklach. 

- Modeling jest fajny, ale tu czuję się bardziej swobodnie. Ponadto trenuję boks od 7 lat i interesuje się samochodami - powiedziała niedawno Sandra w Dzień Dobry TVN.

Sandra Kubicka i jej nowa pasja

Gwiazda wrzuciła na swój profil na Instagramie szalony filmik, na którym próbuje swoich sił na wakesurfingu. Nagranie robi wrażenie. Zresztą spójrzcie sami:

- Jaram się jak dziecko! Dzisiaj pierwszy raz w życiu spróbowałam wakesurfingu. Zakochałam się! - napisała Sandra. 

Fani natychmiast zaczęli komentować filmik gwiazdy. Pod postem pisali: "Super, ja nie mogłam wstać chyba z milion razy na początku", "Najlepsza frajda!", "Ale sztos"

Zobacz też:

Zobacz wideo: Sandra Kubicka o swojej chorobie: Moje ciało myśli, że jest mężczyzną i tak się zachowuje

Co sądzisz o tym artykule?
63
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0