Gwiazdy

Demi Moore zaskoczyła metamorfozą. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Demi Moore

Demi Moore pojawiła się na gali British Fashion Awards. Gwiazda olśniła zgromadzonych błyszczącą suknią, jednak to nie kreacja przyciągnęła uwagę zgromadzonych. Aktorka po raz kolejny znalazła się w ogniu krytyki, za nadużywanie medycyny estetycznej.

Twarz Demi Moore

Demi Moore na początku mijającego roku pojawiła się w roli modelki podczas pokazu Fendi. Wówczas prasa na całym świecie rozpisywała się o odmienionej twarzy słynnej aktorki, która swój niecodzienny wygląd wyjaśniła makijażem i wciągniętymi policzkami.

Kolejne wielkie wyjście 59-letniej Demi wywołało lawinę negatywnych komentarzy w mediach społecznościowych. Internauci zarzucili gwieździe zbytnią ingerencję w rysy twarzy. Niektórzy sugerowali nawet, że aktorka powinna pozwać lekarza odpowiedzialnego za jej wygląd. "Nieudany zabieg", "Nie wygląda jak ona", "Zniszczyła piękną twarz" - to tylko łagodniejsze z komentarzy, które pojawiły się w sieci.

Co słychać w świecie gwiazd?
Co słychać w świecie gwiazd? Źródło: Dzień Dobry TVN

Gwiazdy i medycyna estetyczna

Wygląd Demie Moore jest obiektem publicznej debaty od początku trwania jej kariery. W 2012 roku aktorka - zgodnie z wówczas obowiązującym trendem przekonywała, że czuje się świetnie sama ze sobą.

- Dzisiaj akceptuję swoje ciało i to nie tylko obejmuje moją wagę, ale także wszystkie rzeczy, które sprawiają, że się zmienia - wyznała w rozmowie z "Harpers Bazaar". - W tej chwili jestem bardzo chuda. Nigdy nie pomyślałabym, że ktoś mógłby powiedzieć: "Jesteś za szczupła i nie wyglądasz dobrze". Czuję spokój, kiedy nie widzę swojego ciała jako wroga, kiedy pamiętam wszystko, co dla mnie zrobiło. Dało mi troje wspaniałych dzieci, pozwoliło stworzyć wiele wspaniałych ról, uczyniło mnie silną - podsumowała.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości