Gwiazdy

Dawid Podsiadło o nowej płycie i akcji ekologicznej. "Jest przyjemnie, nie ma już potrzeby udowadniania czegokolwiek"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Leśna muzyka Dawida Podsiadło

Dawid Podsiadło niedawno wydał pierwszą koncertową płytę "Leśna Muzyka". Jak się okazuje, artysta oprócz działalności muzycznej zaangażował się także w akcję ekologiczną. Na czym ona polega? O tym wokalista opowiedział naszemu reporterowi Marcinowi Sawickiemu.

Dawid Podsiało o nowym albumie

Od początku grudnia w sklepach jest kolejna płyta artysty. Tym razem Dawid Podsiadło podzielił się z fanami zapisem z koncertu "Leśna Muzyka".

- Dużo się działo dotychczas. Spotkaliśmy się w lesie, ponieważ wszystko, co teraz robimy, krąży wokół lasu, wokół tematów leśnych. Wydaliśmy tydzień temu płytę "Leśna Muzyka". To jest mój pierwszy koncertowy album – podkreślił Dawid.

W związku z nowym krążkiem artysta podjął także działania mające na celu wsparcie środowiska. Jak przyznał, od jakiegoś czasu współpracuje z różnymi partnerami i działa na rzecz ekologii.

Sadzimy las i to jest największa rzecz. Za każde sto sprzedanych egzemplarzy leśnej muzyki sadzimy 50 metrów kwadratowych lasu. Do teraz w tydzień od premiery udało zebrać środki na obsadzenie ponad 5 tysięcy metrów kwadratowych lasu. Piękne w inicjatywie „las na zawsze” jest to, że gwarantuje prawne bezpieczeństwo, będą dbali o ten las i nie pozwolą nikomu go ścinać –

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Dawid Podsiadło wraca na scenę

Dawid przyznał, że obecnie jego życie trochę zwolniło. Artysta stara się doceniać każdą chwilę i żyć tym, co jest tu i teraz .

- Ten moment, w którym teraz jestem, czyli chwilę przed czwartą solową płytą, pierwszy raz z płytą koncertową i po trzech udanych płytach, jest fajny. Jest przyjemnie, spokojnie. Nie ma już potrzeby takiego udowadniania czegokolwiek, nie ma presji, po prostu jest to takie szczere oddanie się pasji – stwierdził.

Niebawem ruszy także trasa koncertowa, która ze względu na pandemię była wielokrotnie przekładana. Jeśli jeszcze nie zdążyliście kupić biletu, radzimy się spieszyć - zostały ostatnie sztuki.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości