Dawid Podsiadło wydał oświadczenie. Ma dobrą i złą informację dla fanów

Dawid Podsiadło
Tomasz Urbanek/East News
Dawid Podsiadło zmuszony był przekazać fanom nie najlepsze wieści. Jego koncerty po raz kolejny zostają przeniesione. Wszystko przez wzgląd na obostrzenia epidemiologiczne. Jest jednak druga strona medalu. Kiedy artysta w końcu spotka się z fanami, zaprezentuje im już materiał z nowej płyty!

Dawid Podsiadło i "Leśna Muzyka"

Dawid Podsiadło wrócił niedawno do przerwanej przez pandemię trasy "Leśna Muzyka", która ruszyła w styczniu 2019 roku. W ostatnim czasie publiczność miała okazję spotkać się z artystą pod sceną.

Niestety fani, którzy planowali w najbliższym czasie wybrać się na stadionowe koncerty Dawida, będą zmuszeni jeszcze poczekać.

Dawid Podsiadło - koncerty

Artysta w obszernym oświadczeniu przeprosił fanów za niedogodności i poprosił o cierpliwość. A jest na co czekać. Zresztą zerknijcie w treść oświadczenia:

- Chciałbym przychodzić do Was zawsze z dobrymi wiadomościami, aczkolwiek tym razem niestety nie mam wyłącznie takich. Wiem, jak wiele dla Was znaczą stadionowe koncerty, na które kupiliście bilety, i na których mamy się spotkać i przeżyć "czas naszego życia". Wiem o tym, bo po pierwsze czytam od Was wiadomości, gdzie mówicie mi, ile to dla Was znaczy, a po drugie dlatego, że sam tylko o tym marzę, żebyśmy spotkali się na stadionach i grali, i śpiewali, i zapisali to na zawsze w sercu czy głowie - zaczął artysta.

- Pandemia i jej konsekwencje mają wpływ na każdy, najdrobniejszy aspekt naszego życia. Zmieniają się więc też zasady organizacji wydarzeń kulturalnych, masowych etc. I w świetle tych zmian, jesteśmy zmuszeni przenieść stadionowe koncerty. Rozumiem, że wielu z Was to rozczaruje, rozumiem, że wielu z Was obarczy mnie osobiście winą za te przenosiny - dodał.

Dawid Podsiadło - nowy album

Na koniec wpisu Dawid Podsiadło postanowił dodać fanom nieco otuchy. To pierwszy raz, kiedy zapowiedział nowy album!

- Jeśli chcielibyście mieć uśmiech po tych informacjach, to mogę jedynie powiedzieć, że tęsknię do Was i zdradzić Wam, że gdy już się na tych stadionach spotkamy, to będziemy mogli się cieszyć nowym albumem . Który tam będzie. Wyśpiewywany. (to chyba pierwsze takie publiczne ogłoszenie o nowej płycie - sam się podekscytowałem) - czytamy.

Dawid Podsiadło - kariera

Dawid Podsiadło zasłynął w drugiej edycji programu "X Factor", która odbyła się wiosną 2012 roku. Artysta głosami widzów bezapelacyjnie wygrał show. Od tamtej pory kariera muzyka potoczyła się naprawdę spektakularnie.

Młody wokalista, o nieco nieśmiałym usposobieniu na całego rozpoczął działalność artystyczną. Na przestrzeni lat wydał trzy albumy: pierwszy, debiutancki "Comfort and Happiness" (2013), kolejny "Annoyance and Disappointment" (2015) oraz "Małomiasteczkowy" (2018).

Dawida bardzo szybko pokochała cała Polsce, o czym świadczyć mogą m.in. wyprzedane w trzy godziny bilety na koncert, który odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie, a także sprzedaż płyt, która przekroczyła ponad 450 tys. egzemplarzy.

Ponadto Dawid był osiemnastokrotnie nominowany do nagród Fryderyków i dwanaście razy wygrywał plebiscyt. W 2019 roku artysta został także współproducentem filmu "(Nie)znajomi". Obecnie wraz z Radkiem Kotarskim poradzi swój autorski podcast.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Dawid Podsiadło o koncertach

Autor: Oskar Netkowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?