Cindy Williams nie żyje. Gwiazda amerykańskiego serialu miała 75 lat

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
The New York Times/The Guardian
Cindy Williams

Cindy Williams zmarła w wieku 75 lat w Los Angeles. Amerykańska aktorka zdobyła popularność za sprawą roli Shirley w serialu "Laverne & Shirley". - Posiadała genialne poczucie humoru i błyskotliwą duszę, którą wszyscy kochali - napisały jej dzieci w mediach społecznościowych.

Nie żyje Cindy Williams

Świat obiegła informacja o śmierci Cindy Williams. Amerykańska aktorka i producentka znana była głównie z roli Shirley Feeney-Meaney z sitcomu "Laverne & Shirley". Artystka zmarła w Los Angeles, miała 75 lat. Jak podaje New York Times, Cindy odeszła po krótkiej chorobie, nie podano jednak szczegółów.

Żałoba

O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznejDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Informację o śmierci Cindy Williams przekazały jej dzieci Zak i Emily Hudsonowie. W specjalnym oświadczeniu opisały mamę jako "jedyną w swoim rodzaju".

- Była piękna, hojna i posiadała genialne poczucie humoru i błyskotliwą duszę, którą wszyscy kochali - czytamy.

Gwiazda "Laverne & Shirley" miała 75 lat

Cindy Williams urodziła się w 1947 roku w Los Angeles. Oprócz słynnej roli w "Laverne & Shirley", aktorka wystąpiła także w produkcjach takich jak "Rozmowa" czy "Amerykańskie graffiti". Artystka była nominowana do nagrody Złotego Globu oraz BAFTA. Otrzymała także swoją gwiazdę na Hollywoodzkiej Alei Gwiazd.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: The New York Times/The Guardian

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images / Slaven Vlasic / Contributor

Pozostałe wiadomości