amerykańska aktorka

  Ostatnim życzeniem Anne Heche było oddanie narządów do przeszczepu. Jej wola została spełniona. Jak podają zagraniczne media, organy amerykańskiej aktorki trafiły do ośmiu osób.

  W 1973 roku Sacheen Littlefeather uczestniczyła w uroczystej gali wręczenia Oscarów, a wszystko po to, by wygłosić mocne oświadczenie.

  Aktorka miała 49 lat.

  Funkcje życiowe są utrzymywane przy pomocy specjalistycznej aparatury. Rodzina gwiazdy wydała oświadczenie.

  Zendaya jest na wznoszącej fali popularności. 26-letnia aktorka podbija branżę filmową i występuje w hitowych produkcjach na wielkim i małym ekranie.

  Aktorka od dawna zmagała się z poważną chorobą.

  William Friend, został znaleziony martwy na swojej łodzi. 33-letni partner gwiazdy "Pogody na miłość" został rażony piorunem nieopodal swojego domu w Północnej Karolinie. Próby resuscytacji nie przyniosły rezultatu.

  "Miał być tym wybrankiem na całe życie".

  W rozmowie z Anną Wendzikowską artystka opowiedziała o swojej karierze w USA.

  Co było przyczyną jej śmierci?

  Olivia Wilde była gościem festiwalu CinemaCon. Podczas swojego wystąpienia na scenie nagle otrzymała tajemniczą kopertę od nieznanej osoby. Otworzyła ją na oczach zgromadzonej publiczności, myśląc, że to scenariusz. Prawda okazała się zupełnie inna.

  Medialne doniesienia dotyczące batalii sądowej między Johnnym Deppem a Amber Heard zwróciły uwagę całego świata. Amerykańska aktorka zdobyła popularność dzięki licznym rolom filmowym i serialowym, ale w obliczu ostatnich wydarzeń jej zawodowe osiągnięcia schodzą na dalszy plan. Artystka nie cieszy się dobrą opinią, a spór z byłym mężem odbija piętno na jej wizerunku.

  W życiu osobistym Miley Cyrus przyszła pora na kolejne zmiany. Wszystko wskazuje na to, że światowej sławy artystka znowu jest zakochana. Komu udało się zdobyć jej serce?

  Jennie Garth grała nastoletnią piękność, Kelly Taylor, w kultowym, amerykańskim serialu "Beverly Hills 90210". Choć trudno w to uwierzyć, aktorka właśnie skończyła 50 lat. Jak potoczyła się jej kariera i życie osobiste?

  "Widzicie przed sobą otwarcie queerową i latynoską kobietę"

  Aktorka znana jako "Gorące wargi" miała 84 lata.

  "Komentarze były nieodpowiednie i raniące".