Gwiazdy

Wnuczka Elvisa Presleya zadebiutowała na festiwalu w Cannes. W jakiej roli tam się pojawiła?

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Trwa Festiwal Filmowy w Cannes. Na europejskim święcie kina nie zabrakło Riley Keough, wnuczki Elvisa Presleya. Amerykańska aktorka przyjechała na Lazurowe Wybrzeże, by pełnić swoje zawodowe obowiązki. Nie zabrakło chwil wzruszenia.

Festiwal Filmowy w Cannes 2022 - debiut Riley Keough

Choć Riley Keough znana jest głównie jako aktorka, tym razem pełniła funkcję reżyserki. Na Festiwalu Filmowym w Cannes pojawiła się głównie po to, by promować film "War Pony". Nie był to jednak jedyny powód.

- Wnuczka Elivsa Presleya, Riley Keough zadebiutowała w Cannes w roli reżyserki. "War Pony" - taki film, który teraz promuje. Równolegle do promowania filmu Riley miała też okazję obejrzeć film o swoim dziadku ("Elvis" Baza Luhrmanna, który tam właśnie miał swoją premierę) i podobno niezwykle ją wzruszył - opowiada w studiu Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

Film o Elvisie Presleyu. Jak zareagowała na produkcję wnuczka gwiazdora?

Dla Riley Keough film o Elvisie Presleyu nie jest wyłącznie biografią popularnego artysty, ale przede wszystkim zobrazowaniem trudnych relacji rodzinnych.

- Ona w jednym z wywiadów powiedziała o tym, że dla wielu ludzi to jest po prostu film o Elvisie Presleyu, ale dla niej to jest historia jej rodziny i też historia traumy jej rodziny. (...) Trzeba pamiętać, że dla nas [Elvis Presley - przyp. re.] to jest ikoniczna, legendarna postać, ale to jest postać obciążona też dramatycznymi zwrotami akcji i losu, więc nie dziwię się, że dziewczyna tak emocjonalnie podeszła do tematu - oceniła Sandra Hajduk-Popińska.

Riley Keough jest wnuczką Elivisa Presleya i Priscillii Presley oraz córką Lisy Marie Presley i Danny'ego Keough.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości