Gwiazdy

Magdalena Stępień na zdjęciu z synem. "Dla takich chwil warto walczyć"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Magdalena Stępień
Dzień Dobry TVNMagdalena Stępień

To trudny czas w życiu Magdaleny Stępień. Kilka miesięcy temu u jej syna zdiagnozowano rzadką odmianę nowotworu wątroby. Modelce udało się zebrać pieniądze i wyjechać z Oliwierem do Izraela, gdzie niedługo maluch będzie operowany. Dzielna mama opublikowała zdjęcie z pociechą i napisała, jak spędzają ostatnie chwile przed zabiegiem.

Magdalena Stępień walczy o życie Oliwiera

W lipcu 2021 roku Magdalena Stępień po raz pierwszy została mamą. Niestety, pół roku później u małego Oliwiera zdiagnozowano nowotwór wątroby. Początkowo chłopiec był leczony w Polsce, ale lekarze dawali mu jedynie 2 proc. szans na przeżycie. Dlatego modelka zaczęła szukać pomocy za granicą. Medycy z izraelskiego szpitala zdecydowali się zbadać malucha, a następnie przeprowadzić operację.

Magda założyła zbiórkę pieniędzy na walkę o życie dziecka. W krótkim czasie udało się jej zebrać wymaganą kwotę na wyjazd, diagnostykę w Izraelu i specjalistyczny zabieg. Później Oliwier będzie musiał przejść radioterapię i przyjąć kilka cykli chemii - na ten cel potrzebne są dodatkowe pieniądze, dlatego modelka założyła kolejną zbiórkę.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Stępień od kilku tygodni przebywa z synem w Izraelu. Wielkimi krokami zbliża się operacja usunięcia guza. Magda stara się cieszyć każdym dniem z dzieckiem, by nie tracić nadziei w nierównej walce z chorobą.

Magdalena Stępień z synem

Uczestniczka "Top Model" opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z synem. Choć przeżywa trudne chwile, to czas spędzony z Oliwierem, daje jej siłę. Przy okazji podziękowała za wsparcie, które na co dzień otrzymuje od bliskich i fanów.

- Ciężko jest zapomnieć o chorobie, o tym wszystkim, co się dzieje. Ale dla takich prostych chwil warto walczyć. Operacja Oliwierka zbliża się wielkimi krokami, dlatego staramy się czerpać radość ze wszystkiego, co nas otacza. #mypowermyhero Dziękuję Wam, że jesteście z nami i tak bardzo nas wspieracie - napisała Magda.

Internauci trzymają kciuki, że uda się pokonać nowotwór. - "Dla takich osób jak Ty i Oliwier Bóg musi być łaskawy, bo świat straciłby sens", "Będę modlić się za Oliwierka, żeby wyzdrowiał. Trzymaj się, Magda, jesteś silna", "Jeszcze będzie pięknie", "Oliwierek, jesteś tak silny, że niejednego dorosłego mężczyznę byś zawstydził! Dużo zdrówka! A mamusię będziesz kiedyś nosił na rękach za to wszystko, co dla ciebie robi" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości