Gwiazdy

Bruce Willis tańczy z córką. Filmik rozczulił fanów: "Zrobiło mi to dzień!"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Bruce Willis

Bruce Willis wygłupiał się i tańczył ze swoją 10-letnią córką Mabel. Na nagraniu uchwyciła to żona aktora Emma Heming Willis. - Dziękuję za udostępnienie filmików Bruce'a. Jestem pewien, że wszyscy fani na całym świecie uwielbiają patrzeć, jak się uśmiecha i dobrze się bawi - tak post opublikowany przez nią na Instagramie skomentował jeden z internautów.

Bruce Willis - rodzina i choroba

Bruce Willis po rozwodzie z aktorką Demi Moore związał się z młodszą o 24 lata modelką i aktorką Emmą Heming. Para pobrała się w 2009 roku i doczekała się dwóch córek: Mabel i Evelyn. W marcu br. rodzina uwielbianego przez wielu aktora ogłosiła, że Bruce Willis kończy karierę. U odtwórcy znanego z takich hitów jak "Szklana pułapka" czy "Szósty zmysł" stwierdzono afazję, która wpływa na jego zdolności poznawcze. Choroba objawia się m.in. ograniczeniami umiejętności czytania, słuchania, mówienia czy pisania.

Zobacz wideo: Zagraniczne gwiazdy

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Od tamtej pory kultowy gwiazdor filmów akcji rzadko pojawia się publicznie. Dlatego najnowszy post na profilu Emmy Heming Willis ucieszył wielu fanów.

Taneczna minibitwa Bruce'a Willisa z córką

Aktorka zamieściła urocze i zarazem zabawne nagranie, które dokumentuje jak Bruce Willis oraz ich 10-letnia córka Mabel wygłupiają się i tańczą przed wejściem do domu.

Wjeżdżając w weekend pełną mocą!

Ta minibitwa taneczna i ruchy aktora rozbawiły niejednego fana. Internauci są wdzięczni, że mogą zobaczyć Bruce'a Willisa w dobrej formie.

"Dziękuję za udostępnienie filmików Bruce'a. Jestem pewien, że wszyscy fani na całym świecie uwielbiają patrzeć jak się uśmiecha i dobrze się bawi. Piękna rodzina", "Uwielbiam widzieć pana Willisa uśmiechniętego i szczęśliwego", "Bruce, wyglądasz bajecznie!", "Jak dobrze jest widzieć Bruce'a z rodziną!", "Zrobiło mi to dzień", "Uwielbiam to" - czytamy.

Zobacz wideo: Najświeższe newsy ze świata gwiazd

Najświeższe newsy ze świata gwiazd
Najświeższe newsy ze świata gwiazd BAFTA - Rebel Wilson, Bruce Willis demencja, koncert charytatywny "Razem z Ukrainą", Bohun z "Ogniem i mieczem" popiera Putina Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Gilbert Carrasquillo/Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości