Gwiazdy

Borys Szyc o wychowywaniu syna: "Pięć pierwszych miesięcy siedziałem cały czas z Justyną i Heniem i nie ominąłem żadnego kroczku"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Borys Szyc i Justyna Nagłowska ponad rok temu przywitali na świecie synka. Mały Henio rośnie jak na drożdżach, a szczęśliwi rodzice dokumentują jego postępy w mediach społecznościowych. Mateusz Hładki podczas jednej z premier filmowych nie omieszkał zapytać aktora o relacje z synkiem. Czy Borys zauważa podobieństwo?

Borys Szyc spełniony aktor i tata

Borys Szyc nie może narzekać na brak pracy. Rozchwytywany aktor realizuje się na planie, jednocześnie z powodzeniem łącząc życie zawodowe z prywatnym. Ma do tego nie byle jaki powód. Bowiem w domu czeka na niego kochająca rodzina i roczny synek Henio. Pandemia pozwoliła choć na chwilę zwolnić obroty i spędzić trochę czasu z bliskimi.

Pięć pierwszych miesięcy siedziałem cały czas z Justyną i Heniem i nie ominąłem żadnego kroczku, który robił

– przyznał aktor podczas rozmowy z Mateuszem Hładkim.

Aktor zdradził także, że synek jest pogodnym dzieckiem, które często się uśmiecha i rozbawia rodziców. - Śmieje się non stop. Nawet jak mamy jakąś trudniejszą noc, kiedy się budzi częściej, to rano budzi nas takim uśmiechem, albo nas łaskocze, albo wskakuje na nas. Mamy każdy ten poranek cudowny- dodał.

Borys Szyc o synku

Narodziny dziecka są jednym z najpiękniejszych momentów w życiu rodziców. Jeszcze większym, gdy okazuje się, że to właśnie do nas podobny jest maluch. Borys przyznał, że widzi duże podobieństwo, nie tylko fizyczne, co go wzrusza, ale także podobne zachowania.

- Jest bardzo aktywnym chłopcem, ma poczucie humoru. To jest niesamowite, obserwując dzieciaczka, który ma rok i trzy miesiące, że po prostu się wygłupia i chce nas rozśmieszać.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Wnuczka premiera i kontrowersyjny youtuber w finałowym odcinku "Kuby Wojewódzkiego". Czym nas zaskoczą?

Musical "Waitress" tuż przed polską prapremierą w Teatrze Roma. "Przepiękny, współczesny, ze świetną muzyką"

Magdalena Popławska i Arkadiusz Jakubik w filmie "Czarna owca". Premiera w kinach i na Playerze – jeszcze w tym roku

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości