Gwiazdy

Blanka Lipińska ubolewa nad publicznymi rozstaniami. "Była nieustannie porównywana"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Co nowego w show-biznesie
Co nowego w show-biznesieDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Blanka Lipińska udzieliła szczerej odpowiedzi na pytanie od fanów na temat publicznego związku i rozstania z Aleksandrem Baronem. Jakie emocje towarzyszyły wówczas autorce bestsellerowych erotyków? Czy zamierza mówić w mediach o kolejnej relacji?

Blanka Lipińska była porównywana do byłych i następnych partnerek Barona

Blanka Lipińska słynie z ogromnego dystansu do siebie i optymizmu. Mimo tego nawet dla niej niektóre strony show-biznesu są jeszcze ciemniejsze, niż mogłoby się wydawać. Mowa szczególnie o publicznych rozstaniach.

Autorka erotyku "365 dni" zorganizowała na swoim profilu na Instagramie sesję Q&A, podczas której fani mogli zadawać jej pytania. Jedno z nich dotyczyło właśnie kończenia romantycznych relacji na oczach milionów widzów.

- Szczerze odpowiedziała, że bardzo trudno. Że to bardzo bolesna historia. Dla każdego rozstanie jest bolesne, ale kiedy patrzy na to faktycznie cała Polska, a w przypadku Blanki cały świat, bo trzeba dodać, że ona tę karierę międzynarodową ma całkiem dobrze rozkręconą, no to jest to trudne - komentuje w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

Dziennikarka przypomniała, że Blanka Lipińska do niedawna łączona była z Aleksandrem Baronem, który obecnie jest partnerem Sandry Kubickiej. - Wspomniała też o tym, że bardzo uwierało i bolało ją to, że ona była też nieustannie porównywana do jego byłych, później zestawiana z jego kolejną partnerką - słyszymy w studiu.

Blanka Lipińska mówi o publicznych rozstaniach. Czy zamierza zdradzać szczegóły kolejnych związków?

Sandra Hajduk-Popińska zauważyła, że większość rozstających się gwiazd ma w zwyczaju wydawać oświadczenia, w których zapewnia, że koniec związku nastąpił za porozumieniem obu stron i w pełnej zgodzie. Prawda leży czasami jednak gdzie indziej.

- Tak myślę sobie, że to jest o tyle cenny głos w dyskusji na temat tych publicznych rozstań, że zazwyczaj gwiazdy mówią tak: "Rozstaliśmy się w zgodzie. Wszystko jest super". A wiecie, gwiazdy to też ludzie. Też mają prawo do swoich emocji, więc myślę, że takie intymne wyznanie Blanki może się przydać - ocenia dziennikarka.

Blanka Lipińska przy okazji wyznania o publicznym rozstaniu z Baronem zaznaczyła, że nie zamierza już nigdy więcej wspominać w mediach o kolejnych ewentualnych związkach. - Zobaczymy, czy słowa dotrzyma. Póki co faktycznie nic o nich nie mówi - komentuje reporterka Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości