Ile małych "Baronków" chce mieć Sandra Kubicka? Modelka mówi o związku i hejcie. "Coraz gorzej to znoszę"

Autor:
Berenika
Olesińska
Sandra Kubicka o swojej największej miłości
Sandra Kubicka o swojej największej miłościDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Sandra Kubicka i Alek Baron to jedna z najpopularniejszych par w polskim show biznesie. Odkąd informacja o ich związku ujrzała światło dzienne, internauci nieustannie wieszczą zakochanym rychły koniec relacji. Czy modelka rzeczywiście obawia się rozstania? Na to pytanie odpowiedziała w Dzień Dobry TVN.

Sandra Kubicka wzięła "biznesowy ślub" z Alkiem Baronem

Sandra Kubicka i Alek Baron niebawem będą świętować pierwszą rocznicę związku. Ze względu na bujną przeszłość uczuciową członka zespołu Afromental i długą listę jego poprzednich sławnych dziewczyn gwiazdorska para mierzy się ze sporym hejtem. Internauci sugerują, że bliska relacja modelki i muzyka jest ulotna i niedługo przejdzie do historii. Jak celebrytka reaguje na takie insynuacje?

- Pomimo tego, że jesteśmy coraz dłużej razem i ludzie już się przyzwyczaili, i przestali nam to wytykać, znajdują się zawsze jakieś inne treści, które są przykre - wracanie do przeszłości czy wytykanie błędów. Ja coraz gorzej to znoszę, a myślałam, że jestem silną psychicznie osobą - przyznała.

Sandra Kubicka zapewnia jednak, że jej miłość z Alkiem Baronem kwitnie, a dowodem na to ma być między innymi decyzja o założeniu wspólnego biznesu.

- Pracujemy razem, otworzyliśmy firmę wspólnie. Nie wzięliśmy prawdziwego ślubu, ale wzięliśmy "biznesowy ślub", co uważam, że jest bardzo zobowiązujące. Dogadujemy się świetnie - oznajmiła gwiazda. W studiu Dzień Dobry TVN ogłosiła, że pożegnała się z modelingiem, ponieważ marzy o założeniu rodziny, a podróżniczy tryb życia uniemożliwiałby jej realizację tych planów.

Ile dzieci chce mieć Sandra Kubicka?

Sandra Kubicka przyznała, że rozmawia ze swoim ukochanym na temat założenia rodziny. Modelka cierpi na zespół policystycznych jajników, ale dzięki leczeniu i odpowiednio dobranej diecie ma szansę na to, by zostać mamą.

- Dzisiaj mogę Wam powiedzieć, że jestem na świetnej drodze. Mam znowu owulację. Jestem gotowa. Moje ciało jest przygotowane, więc to tylko tak naprawdę kwestia zdecydowania się na to. Myślałam, że to będzie niemożliwe, bo takie diagnozy słyszałam, natomiast dzisiaj mam potwierdzenie. Moja insulinooporność zniknęła. Wszystko da się wyleczyć dietą, więc tutaj jest nadzieja dla wszystkich kobiet - oznajmiła z radością w studiu Dzień Dobry TVN.

Zapytana przez Dorotę Wellman, ile "Baronków" chciałaby mieć, w pierwszej chwili odpowiedziała: "Jak najwięcej". Modelka zasugerowała, że wraz z Alkiem Baronem marzą o dużej rodzinie, ale po momencie zastanowienia podała konkretną liczbę. - Nie wiem, z dwójkę - doprecyzowała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości