Gwiazdy

Haki przy łóżku i czarne ściany. Sypialnia Blanki Lipińskiej to pomieszczenie rodem z jej książek

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Blanka Lipińska bardzo prywatnie
Blanka Lipińska bardzo prywatnie Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Blanka Lipińska pół roku temu wprowadziła się do nowego apartamentu. Jej cztery kąty nazywane są "najmroczniejszym mieszkaniem w polskim show-biznesie". Autorka zdecydowała się pokazać swoje wnętrza wyłącznie Sandrze Hajduk-Popińskiej i kamerom Dzień Dobry TVN. Zdradziła również, co się kryje w jej sypialni.

Jak wygląda mieszkanie Blanki Lipińskiej?

W mieszkaniu Blanki Lipińskiej, znanej pisarki i autorki bestsellerowej, erotycznej trylogii, królują ciemne barwy. W większości pomieszczeń przeważa czerń, ale przełamuje ją światło, które wpada do mieszkania przez bardzo duże okna.

- Tutaj naprawdę można się bardzo dobrze czuć, mimo tego że nie ma absolutnie żadnych kolorów. Ja lubię ciemno, bo ja wtedy odpoczywam. Od dziecka tak miałam - powiedziała Blanka.

Lipińska oprowadziła Sandrę Hajduk-Popińską po swojej garderobie, gdzie panuje idealny porządek. Ubrania są posegregowane kolorystycznie, każda para butów ma swoje miejsce, a na środku pokoju stoi duża wyspa, w której przechowywane są okulary.

- Nie jestem maniaczką porządku, jestem strasznym bałaganem, co może potwierdzić moja mama. Dlatego między innymi mam otwartą garderobę, bo gdybym miała szafę, to tam wszystko wypadłoby na ciebie. A to, że mam otwartą garderobę, obliguje mnie do tego, że ja muszę mieć porządek - przyznała pisarka.

Jak przystało na autorkę erotyków, sypialnia Blanki jest naprawdę imponująca. Skąpane w czerni wnętrze kryje wiele tajemnic, m.in. zamontowane na ścianach haki przy łóżku.

- Sypialnia jest tak zrobiona, jakby faktycznie była rodem z "365 dni". Czy odpoczywa się w takich mrocznych kolorach? - zapytała Sandra.

Blanka miała proste wyjaśnienie.

- Rozróżniam odpoczynek i sen. Bardziej odpoczywam w salonie, natomiast tutaj śpię, więc skoro jak śpisz, to masz zamknięte oczy, to ma być ciemno i tu jest ciemno - odpowiedziała Lipińska.

Mieszkanie Blanki Lipińskiej

W urządzaniu wnętrz pomagała Blance architektka Ola Ziarek. - Jak wchodziliśmy do tego mieszkania, to zupełnie inaczej wyglądało. Było do totalnego remontu - przyznała projektantka. - Myślę, że takim najtrudniejszym etapem, to było zdarcie tego sufitu. Wtedy ukazały nam się płyty betonowe, a później zaczęła się zabawa - powiedziała architektka. Z apartamentu można wyjść na bardzo duży taras z kominkiem. To idealne miejsce do odpoczynku - dodała.

Każdego dnia o Lipińskiej powstaje mnóstwo artykułów w prasie i w Internecie. Czy spekulacje na temat jej związków, byłych partnerów czy relacji z koleżankami z branży nadal ją ruszają?

- O swojej miłości na moje szczęście już nie czytam od ponad roku. Dla mnie to jest przeszłość, więc w ogóle mnie to nie rusza. Jestem już nauczona doświadczeniem i zamierzam swoje życie prywatne trzymać jako prywatne i nie mam zamiaru już się tym dzielić ani z fanami, ani z mediami. To jest moja sprawa i sprawa mojej rodziny - podkreśliła Blanka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości