Becky Sangolo rozpoczęła karierę solową. Posłuchaj utworu "Moonlight"

Becky Sangolo w piosence "Moonlight"
Becky Sangolo w piosence "Moonlight"
wideo 2/19

"Moonlight" - to pierwszy solowy singiel artystki Becky Sangolo. W piątkowym wydaniu Dzień Dobry TVN piosenkarka wykonała go na naszej scenie. O czym jest ten utwór?

Becky Sangolo - artystka kenijskiego pochodzenia

Becky Sangolo to piosenkarka, tekściarka i artystka urodzona w Kenii. Swoją przygodę z muzyką zaczęła w wieku 6 lat, a mając 13, wydała swój pierwszy album. Po zdobyciu średniego wykształcenia wstąpiła do renomowanej szkoły muzycznej, gdzie poznała Carol Camweru, z którą założyła zespół Band BeCa. Grupa królowała na parkietach Nairobi, a w lutym 2021 r. wydała album "BeCa Fever". Jest on dostępny na Boomplay, Spotify, iTunes, Audiomack, Deezer i YouTube.

Niedawno Becky Sangolo przeprowadziła się do Polski, gdzie założyła rodzinę oraz rozpoczęła solową karierę. Zadebiutowała singlem "Moonlight".

Becky Sangolo - "Moonlight"

Utwór "Moonlight" opowiada o relacji damsko-męskiej i miłości.

- Pokaż, jak skradłeś moje serce. W środku nocy milion gwiazd świeci jasno. Czy chciałbyś zatańczyć ze mną w świetle księżyca? - brzmi fragment tekstu. Zobacz występ Becky Sangolo na scenie Dzień Dobry TVN w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Pozostałe wiadomości