Styl życia

Międzynarodowe love story, czyli polski górnik i kenijska gwiazda. Poznajcie niezwykłą historię miłości

Styl życia

Autor:
Nastazja
Bloch
Becky i Bartek poznali się w Kenii

Bartek Łopata pojechał do Kenii, żeby szukać minerałów, a wrócił z diamentem. Podczas urlopu na drodze polskiego górnika pojawiła się piękna dziewczyna i była to miłość od pierwszego wejrzenia. Mężczyzna wykorzystał więc sytuację, rozpoczął rozmowę i tak się zaczęło. Nie wiedział jednak o jednej, ważnej rzeczy. Jakiej?

Miłość od pierwszego wejrzenia

Bartek Łopata wybrał się turystycznie do Kenii. Zwiedzając jeden z dystryktów, dostrzegł w samochodzie piękną dziewczynę. Była to Becky Sangolo. Okazało się, że mieszkają w tym samym hotelu. Bartek zrobił więc pierwszy krok, odezwał się do kobiety i zaprosił na kolację. Rozmowa ciągnęła się przez wiele godzin, a mężczyzna był coraz bardziej zauroczony towarzyszką.

Tak narodziła się wielka miłość. Jak się później okazało, Becky nie przyznała się na początku, że jest w Kenii gwiazdą muzyki pop. To nie przeszkadzało jednak Polakowi. Związek z dnia na dzień robił się coraz bardziej poważny. Niestety zakochanych na 9 miesięcy rozdzieliła pandemia.

Po tym czasie Bartek, chcąc zrobić dziewczynie niespodziankę, wsiadł do samolotu, przyleciał do niej, a następnie się oświadczył.

- Mieliśmy tradycyjny ślub, czyli strój tradycyjny. Było też mnóstwo afrykańskiego jedzenia – opowiadała Becky.

Dziewczyna idąc za głosem serca, zdecydowała się przenieść do Warszawy. Czy decyzja o rzuceniu wszystkiego była dla niej łatwa? - Nie rzuciłam wszystkiego, bo mam wszystko, czego potrzebuję przy sobie, czyli jego. W Polsce robię to, co kocham, a on mnie bardzo wspiera - powiedziała.

Kariera wokalna Becky Sangolo

Becky Sangolo jest młodą wokalistką z Kenii wchodzącą w skład duetu Band BeCa. Band BeCa wystąpił z ponad 50 koncertami, a jego utwory zajmują wysokie notowania na radiowych i telewizyjnych playlistach w krajach Afryki.

Na naszej scenie Becky zaśpiewała cover "Killing me softly" - FUGEES. Posłuchajcie:

Becky True Band z coverem Fugees “Killing me softly”
Becky True Band z coverem Fugees “Killing me softly” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości