Gwiazdy

Co chcesz powiedzieć przez "Ciche dni"? Marissa na scenie Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Marissa w utworze „Ciche dni”
Marissa w utworze „Ciche dni”Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Marissa to wokalistka, która przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku 5 lat. Pisała wiersze, uczyła się grać na pianinie i nagrywała covery. Teraz tworzy własne kompozycje. Na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewała nowy utwór "Ciche dni".

Marissa – kim jest?

Marissa już w wieku pięciu lat zainteresowała się działalnością twórczą. Rozpoczęła od gry na pianinie oraz pisania wierszy, co przerodziło się w pasję do tworzenia tekstów. Obecnie robi to nie tylko dla siebie, ale także dla innych wykonawców, np. Dody, Sary James czy Krystiana Ochmana.

Najlepiej słuchanym polskojęzycznym numerem Marissy jest utwór "Wczoraj". Singiel w urbanowej stylistyce wygenerował prawie dwa miliony odtworzeń. Jednak akustyczna, balladowa wersja, która pojawiła się na TikToku kilka miesięcy temu, szczególnie złapała za serce fanów Marissy.

Artystka w sierpniu zeszłego roku wydała anglojęzyczną EPkę "Just Breathe", z której pochodzi singiel nagrany z Keanu Silvą i Jhn McFly "Stranger". W Polsce Marissa trafiła na okładkę NMF, zajmując otwierające miejsce na liście. Zarówno mini album, jak i promujący go singiel są często odtwarzane przez słuchaczy z Niemiec, Francji czy Stanów Zjednoczonych.

Muzyka nie jest jedynym talentem Marissy, przez 7 lat artystka trenowała taniec i próbowała wielu różnych stylów, jak np.: hip hop, jazz czy disco dance. 

Marissa i "Ciche dni" na scenie Dzień Dobry TVN

Na naszej scenie Marissa zaśpiewała piosenkę "Ciche dni". O czym opowiada utwór?

- Ciężko jest się pogodzić ze stratą ukochanej osoby, szczególnie kiedy to, co miało być na zawsze, okazuje się chwilową utopią. I nie ma nic gorszego od cichych dni, podczas których w oczach drugiej osoby możemy wyczytać całą prawdę. Choćby zapierała się, że jest inaczej - my już znamy prawdę. Ten singiel jest dla Marissy nowym etapem i nowym podejściem do pewnych spraw. Jak sama mówi: "Piosenka mówi o pogodzeniu się ze wszystkim, co cię spotyka, bo każdy koniec jest nowym początkiem" - czytamy w opisie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/EastNews

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości