Gwiazdy

Beata Kozidrak zaśpiewała z Kayah i Michałem Szpakiem. "Annie Lennox testuje już Testosteron"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Wiadomości z życia gwiazd

Nagranie zakulisowego występu Beaty Kozidrak zrobiła furorę w sieci. Spontaniczne wykonanie piosenki "Sweet dreams" skradło serca fanów. "Annie Lennox testuje już Testosteron" - skomentował Mateusz Hładki.

Beata Kozidrak wraca na scenę

Po przerwie spowodowanej poważnym kryzysem wizerunkowym Beata Kozidrak powróciła do koncertowania. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie zza kulis krakowskiego koncertu. Można na nim zobaczyć - a przede wszystkim usłyszeć - Beatę Kozidrak śpiewającą razem z Kayah i Nickiem Sincklerem. Po chwili do wesołego trio dołączył Michał Szpak, wspomagając kolegów po fachu swoim wokalem.

- To się pojawiło na TikToku, a to, co tam się pojawia, staje się viralem - zauważył Mateusz Hładki. - Annie Lennox może już testuje "Testosteron" Kayah - zażartował.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Beata Kozidrak z Kayah

Spontaniczny występ muzyków najpierw pojawił się na TikToku Kayah. Następnie na jego publikację zdecydowała się również Beata Kozidrak. Choć możliwość komentowania na jej profilu jest wyłączona, to sądząc po ilości polubień, ta wersja kultowej piosenki z pewnością przypadła fanom do gustu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Jan Kucharzyk / East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości