Gwiazdy

Basia Kurdej-Szatan pokazała syna. Do kogo Henio jest podobny?

Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan pod koniec września po raz drugi zostali rodzicami. Teraz aktorka opublikowała w mediach społecznościowych nowe zdjęcie. I tak widzimy Henia w pełnej krasie. Internauci od razu zwrócili uwagę, do kogo jest podobny.

Co prawda Basia Kurdej-Szatan zamieszczała już na swoim profilu fotografie syna, ale dopiero teraz internauci mogą dokładnie przyjrzeć się Heniowi.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała twarz syna

Aktorka udostępniła dwa rozkoszne zdjęcia. Na pierwszym tuli do siebie syna, a na kolejnym wpatruje się w niego. Widać, że chłopiec jest jej oczkiem w głowie. Niektóre osoby ze świata show-biznesu wyznają zasadę, żeby chronić wizerunek swoich dzieci. Gdy zamieszczają fotografie z pociechami, zasłaniają im twarze lub pozują z nimi tyłem. Basia nie zalicza się do tych osób i dzieli się swoją radością z internautami, czym zyskała sobie pokaźne grono fanów. Aktorka ma ponad milion obserwujących na Instagramie.

Gwiazdy komentują

W przypadku jej najnowszego postu już chwilę po opublikowaniu pojawiły się setki komentarzy. Obok uroczego ujęcia nie przeszły obojętnie osoby ze świata show-biznesu. I tak Paulina Krupińska-Karpiel skomentowała fotografię trzema serduszkami. Podobnie zresztą jak Natalia Kukulska. Czyj komentarz jeszcze dostrzeżemy?

Cudowni

- napisała Ada Fijał.

Cudo

- dodała Magda Steczkowska.

Do kogo Henio jest podobny?

Z kolei fani aktorki nie tylko zachwycają się Heniem, lecz i oceniają, do kogo jest bardziej podobny. Do Basi czy Rafała?

Na tym pierwszym zdjęciu Henio cały tata

Na pierwszym zdjęciu spojrzenie Rafała!

Czysty tatuś, jak u mnie. Widzisz, nosisz 9 miesięcy i ci się do ojca upodobni

- brzmią komentarze pod postem.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Basia Kurdej-Szatan: Bardzo się ucieszyłam, jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Przeczuwałam, że coś się dzieje!

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości