Gwiazdy

Anna Kalczyńska przedstawiła fanom wyjątkowego mężczyznę. "Patrzyłam na jego bliznę na policzku"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska opublikowała w mediach społecznościowych serię fotografii Bartka Ziemskiego, który jako pierwszy Polak zjechał z ośmiotysięcznika Gasherbrum II. - Mój zaangażowany narciarski instruktor - napisała prowadząca Dzień Dobry TVN. Jak wspomina ich ostatnie spotkanie?

Bartosz Ziemski jako pierwszy Polak zjechał z Gasherbrum II

Bartosz Ziemski nie tylko zdobył dwa ośmiotysięczniki, lecz i zjeżdżał z nich na nartach - z Gasherbrum II jako pierwszy Polak. Jego sukces nagłośniła w mediach społecznościowych Anna Kalczyńska.

Zobacz także: Wyprawy w góry

Wyprawy w góry

“Życie za szczyt” Racheli Berkowskiej
“Życie za szczyt” Racheli Berkowskiej Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Bezkompromisowy, niemedialny i skromny gość, który na własnych warunkach idzie po swoje. Na pewno sam nic o tym sukcesie nie opowie, więc ja upublicznię jego siłę woli, talent i hart ducha: Bartek Ziemski, mój zaangażowany narciarski instruktor zjechał właśnie JAKO PIERWSZY POLAK z ośmiotysięcznika Gasherbrum II - podkreśliła prowadząca Dzień Dobry TVN.

Anna Kalczyńska o znajomości z Bartoszem Ziemskim

W dalszej części postu dziennikarka napisała kilka słów o znajomości z himalaistą oraz jego osiągnięciu. - Dla Bartka, którego znam ze wspólnych wyjazdów narciarskich, to oczywiście konsekwencja działań w wysokich górach, które prowadzi od dawna (zjechał też z Broad Peak), ale kiedy widzieliśmy się w czerwcu, patrzyłam na jego bliznę na policzku od ostatniego wypadku w Karakorum i zastanawiałam się co go pcha tam w górę... - przyznała Anna Kalczyńska, po czym pogratulowała sukcesu.

- Gratuluję Ci z całego serca chłopaku i życzę Ci wielu ekscytujących wrażeń i przygód. Wracaj zawsze szczęśliwie - podsumowała.

Zobacz wideo: "8 solo" - pasja samotnego zdobywania gór

"8 solo" - pasja samotnego zdobywania gór
"8 solo" - pasja samotnego zdobywania gór Źródło: Dzień Dobry TVN

Wpisowi towarzyszy seria fotografii Bartosza Ziemskiego. Wśród nich odnajdziemy zarówno portrety sportowca, jak i zdjęcia z wyjazdów z Anną Kalczyńską.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości