Gwiazdy

Basia Pasek zrezygnowała z cyklu w Dzień Dobry TVN. "Wydarzyły się dość trudne rzeczy w moim życiu". Co planuje dalej?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Basia Pasek

Basia Pasek od lat współtworzyła cykl Show-Biz Info w Dzień Dobry TVN. Co piątek opowiadała widzom o najnowszych wydarzeniach z życia gwiazd. Nadszedł jednak czas, kiedy reporterka postanowiła zakończyć swoją przygodę z celebryckimi tematami, ponieważ poczuła, że potrzebuje zmiany.

Basia Pasek znika z show-biznesu

W piątkowym wydaniu Dzień Dobry TVN 18 czerwca 2021 r. Basia Pasek po raz ostatni poprowadziła show-biznesowy kącik w programie. W rozmowie z Karoliną Kalatzi z dziendobry.tvn.pl wyznała, że choć nie będzie już zdradzać widzom najciekawszych tajemnic z życia gwiazd, to jednak wcale nie zamierza żegnać się z telewizją.

- To nie jest koniec, to dopiero początek. Ja po prostu po pewnym etapie mojego życia zrozumiałam, że interesują mnie trochę inne tematy, chcę inaczej odkrywać, chcę zająć się czymś innym, ale również w telewizji i wciąż w Dzień Dobry TVN , więc nie mówię do widzenia, ale do zobaczenia - powiedziała nam Pasek.

Co skłoniło Basię do podjęcia takiej decyzji? - Poczułam, że to czas na zmianę, gdy wydarzyły się dość trudne rzeczy w tym roku w moim życiu, miałam też problemy zdrowotne. Wtedy już po raz drugi zrozumiałam, że życie jest krótkie i czasami trzeba dokonać pewnych zmian i iść w kierunku rzeczy, które czekają, a nie ma czasu, żeby je zrealizować - stwierdziła prezenterka.

Nowy kierunek w życiu Basi Pasek

Basia od wielu lat zajmuje się nie tylko dziennikarstwem, ale jest również coachem

- Pomagam innym w dążeniu do ich najpiękniejszej wersji życia i do marzeń. Prowadzę warsztaty dla kobiet, wspieram ludzi w ich rozwoju. Zawodowo zajmuję się również tym, że jestem life coachem i praktykiem integracji oddechu, więc tematy związane z osiąganiem celów, spełnianiem marzeń, pracą wewnętrzną są mi bardzo bliskie - zdradziła nam Pasek.

Dziennikarka wydała niedawno książkę "Odzyskaj błysk w oku". Jej czytelnicy już domagają się kolejnej części.

- Mimo że książka jest na rynku od zaledwie dwóch tygodni, to niektórzy przeczytali ją już dwukrotnie i pytają, kiedy kolejna. Mogę zapowiedzieć, że najbliższy czas wakacyjny będę spędzać na pisaniu. Chcę dostarczać treści wszystkim tym, którzy potrzebują wsparcia na drodze takiego pójścia za życiem, na które naprawdę wszyscy zasługujemy. Wielu z nas się po prostu dusi, czuje, że jest nie na swoim miejscu - wyznała nam Basia Pasek.

Zobacz wideo: Basia Pasek i jej książka napisana z potrzeby serca

Zobacz także:

Iga Świątek, Martyna Wojciechowska i Wersow wśród 50 najlepszych kobiecych marek osobistych. "Nie czekałam, aż ktokolwiek będzie miał pomysł na mnie"

Justyna z "Hotelu Paradise 3" walczy z hejtem po programie. "Nie spodziewałam się, że będę wyglądać tak źle w kamerze"

20 lat temu Polacy oszaleli na punkcie "Big Brothera". Jak potoczyły się losy uczestników pierwszej edycji?

Autor: Justyna Piąsta

Reporter: Karolina Kalatzi

Pozostałe wiadomości