coaching

  Basia Pasek od lat współtworzyła cykl Show-Biz Info w Dzień Dobry TVN. Co piątek opowiadała widzom o najnowszych wydarzeniach z życia gwiazd. Nadszedł jednak czas, kiedy reporterka postanowiła zakończyć swoją przygodę z celebryckimi tematami, ponieważ poczuła, że potrzebuje zmiany.

  Basia Pasek, dziennikarka znana wszystkim miłośnikom show-biznesu, napisała książkę "Odzyskaj błysk w oku", w której zdradza sekrety szczęśliwego życia. Jak zapowiadziała, na jej stronach czytelnicy znajdą mnóstwo sposobów i technik, aby ich życie stało się piękniejsze.

  Rafał Mohr ostatnio podąża nową ścieżką zawodową. Aktor jest pierwszym w Polsce mężczyzną, który otrzymał certyfikat z soul coachingu. W Dzień Dobry TVN wyjaśnił na czym polega ta metoda pracy na sobą i po co ją praktykować.

  Kylie Cease to mówca motywacyjny i autor bestsellerów "I hope I screw this up" oraz "The illusion of money". Sławę zdobył jako stand-uper i aktor. W szczycie popularności porzucił dotychczasową karierę po to, by zacząć pomagać ludziom na drodze osobistego rozwoju. Czy - i jak - humor może pomóc nam odnaleźć swoją drogę w życiu?

  "Nowy rok, nowa ja"– brzmi znajomo, prawda? Od stycznia przecież rzucę palenie i zacznę biegać, przestanę jeść słodycze i wydawać pieniądze na niepotrzebne rzeczy. W tym roku to już na pewno schudnę. Która z nas nie deklarowała takich postanowień? A ilu z nas udało się je utrzymać dłużej niż tydzień, miesiąc, a może i dwa? Spokojnie, w tym roku na pewno się uda! Psycholog Paulina Biernat zdradziła, jak tego dokonać.

  To był ważny rok dla Anny i Roberta Lewandowskich. To właśnie w tym roku urodziła się ich córeczka Klara. Pomono natłoku nowych obowiązków związanych z rodzicielstwem Anna nie zwalnia tempa. W księgarniach pokazała się jej najnowsza publikacja "Healthy Year by Ann: Kalendarz motywacyjny 2018". Za chwilę planuje również wystartować z własną aplikacją. Skąd czerpie energię i kto jest dla niej największym motywatorem? Jaki jest jej sposób na nieporzucenie postanowień noworocznych w pierwszym tygodniu roku? Czy na liście jej celów znalazło się miejsce na nowe dziecko? I jak z Robertem wyobrażają sobie przyszłość małej Klary?

  Jak zwalczyć w sobie spóźnialstwo? Dlaczego niektórzy się notorycznie spóźniają? Czy punktualności można się w ogóle nauczyć? O pomoc poprosiliśmy eksperta - coacha personalnego Miłosza Brzezińskiego, który do studia Dzień Dobry TVN przyszedł z... Supermanem. Jaki jest pierwszy i najważniejszy powód spóźniania się na imprezę? Czy Marcin Prokop spóźnia się do pracy? Dlaczego Dorota Wellman przestawia zegarek?

  Czym jest "mentoring" czym różni się od "coachingu" i z czym, w ogóle, to się je? Specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN Filip Chajzer i ślimak Janusz starali się wyjaśnić zasady działania mentoringu!

  Trenuje gwiazdy i ludzi biznesu. Mówi o sobie: nauczyciel, przewodnik, psycholog. Z elementarnego wykształcenia - prawnik. Mateusz Grzesiak. Co jest w nim specyficznego, że lgną do niego ludzie? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedział o tym, jak się "bryluje intelektualnie", o stolicy Madagaskaru, o transformacji, o "logarytmowaniu w szkołach", czym jest coaching, kim są jego klienci oraz o tym, jak szukać, żeby znaleźć.

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy jedyną w Polsce coach style Justynę Krawczyk, która pomaga kobietom odnaleźć równowagę w życiu, szczęście i satysfakcję. Jaką ma receptę na szczęście i co dokładnie robi, aby panie uwierzyły w siebie? Zobaczcie.

  O tym ,czym jest „coaching”, na czym polega, oraz czego można oczekiwać od „coacha”, rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z Izabelą Kielczyk „coachem” i psychologiem biznesu.