Gwiazdy

Anna Lewandowska z córkami odczarowuje rzeczywistość. "Nie tak wygląda mama z Instagrama?"

Gwiazdy

Anna Lewandowska w studiu DDTVN

Anna Lewandowska pochwaliła się w sieci rodzinnym zdjęciem. Trenerka opublikowała uroczy kadr z córkami i przyznała, że to właśnie dzieci nauczyły ją, czym jest błogi odpoczynek. Gwiazda przy okazji zaapelowała do swoich fanów: "Nie miejmy wyrzutów sumienia, gdy nasz organizm domaga się regeneracji".

Anna Lewandowska o macierzyństwie

Ania Lewandowska od ośmiu lat jest szczęśliwą żoną znanego piłkarza, Roberta Lewandowskiego, a także spełnioną mamą dwóch córek Klary i Lary. Trenerka, która na co dzień pochłonięta jest obowiązkami, nie zapomina o rodzinie. To właśnie ją stawia na pierwszym miejscu. Mimo wielu aktywności Anna z powodzeniem znajduje wolną chwilę na zabawę, ćwiczenia czy po prosty odpoczynek z maluchami. Niedawno na Instagramie opublikowała urocze zdjęcie i publicznie podzieliła się wspólnymi chwilami. Rodzinny kadr opatrzyła niecodziennym opisem.

Weszły mi na głowę. Nie tak wygląda mama z Instagrama? To one nauczyły mnie odpuszczać, zwalniać, leniuchować… Uwielbiam takie rodzinne, niespieszne niedziele. Niedziela to dla mnie czas dla rodziny, czas odpoczynku

- czytamy pod zdjęciem.

W dalszej części Anna zaapelowała do swoich fanów. Gwiazda podkreśliła, że każdy z nas powinien od czasu do czasu zwolnić obroty i wypocząć bez wyrzutów sumienia. Organizm człowieka skonstruowany jest bowiem w ten sposób, że w chwili przeciążenia i tak odmawiać będzie nam posłuszeństwa. Regeneracja jest zatem niezbędna dla naszego zdrowia zarówno fizycznego, jak i psychicznego.

- Odpoczynek to nie jest marnowanie czasu! Nie miejmy wyrzutów sumienia, gdy nasz organizm domaga się regeneracji. Jest niezbędny dla naszego zdrowia! - dodała.

Fani przyznali Ani racje

Nowy post Anny bardzo szybko dostrzegli fani, a pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których to internauci zachwycali się rodzinnym kadrem, a także przyznali trenerce racje. Macierzyństwo przedstawione zazwyczaj na obrazkach nie ma nic wspólnego z życiem realnym.

  • Jak słodko!! Super Aniu, że pokazujesz, że nie zawsze jest tak kolorowo jak wszyscy myślą. To jest niesamowicie ważne w dzisiejszych czasach.
  • Trzeba słuchać organizmu, jeśli mówi stop, to stop i odpoczynek.
  • Takie chwile są najlepsze.
  • Księżniczki Roberta.

- pisali fani.

Kasia Burzyńska: Lubię wyzwania, do ćwiczeń zmotywowała mnie Ania Lewandowska. Każda z nas może to osiągnąć!

Zobacz także:

Anna Lewandowska rozwiewa wątpliwości. Czy dobrze jeść jajka na śniadanie?

Ania Lewandowska kontra niejedzenie śniadań. Czy to naprawdę najważniejszy posiłek dnia?

Anna Lewandowska otworzyła się przed fanami i opowiedziała o zaręczynach z Robertem. "Z zaskoczenia"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości