Gwiazdy

Anna Lewandowska w tańcu z małą Laurą. Zaniepokojona fanka: "Czemu to dziecko zawsze rozczochrane"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Anna Lewandowska chętnie pokazuje w sieci, jak bawi się z dziećmi. Nie inaczej było tym razem - zdjęcie, na którym trenerka tańczy z młodszą córką Laurą podbija serca internautów. Prawie wszystkich, bo jedna z obserwatorek zwróciła uwagę na drobny szczegół w wyglądzie małej Laury. Nieprzychylny komentarz pod fotką wywołał gorącą dyskusję.

Anna Lewandowska tańczy z córką

Urocza fotografia z Laurą, którą opublikowała trenerka, zachwyciła jej fanów. Dziewczynka, która niedawno skończyła rok, tańczy z mamą, trzymając ją za ręce. Na zdjęciu widzimy, jak uśmiechnięta Anna pomaga młodszej córeczce.

- Lubimy nowe wyzwania! - napisała Ania i rzeczywiście, na buzi Laury widać ogromne zaangażowanie. Fani trenerki nie szczędzili miłych słów.

- "Piękne kobiety", "Przesłodkie zdjęcie! Najlepszy czas, to czas razem z Najbliższymi", "Śliczna ?"- to tylko niektóre komentarze, które znalazły się pod postem.

Laura Lewandowska nieuczesana

Wśród uśmiechów i komplementów skierowanych w stronę dziewczyn pojawiły się też mniej przychylne komentarze. Wśród nich jeden, który wywołał zagorzałą dyskusję.

- "Ma pani wielkie pieniądze. Czemu to dziecko zawsze rozczochrane i te baczki na twarz. Sama się pani czesze. Na każdym zdjęciu to dziecko nieuczesane" - napisała internautka do Anny Lewandowskiej. W obronie trenerki szybko stanęły jej fanki.

- "A co to ma do pieniędzy? Ma roczne dziecko do fryzjera codziennie rano zawodzić, bo ich stać?", "Pani ma chyba nudne życie, że musi wylewać jad na innych ludzi w Internecie". "Przecież to jest tylko malutkie dziecko ??‍♀️ bawi się, szaleje i jest w swoim domu, więc wiadomo, że nie będzie idealnie uczesane. Dajcie żyć.." - czytamy w komentarzach.

Zobacz wideo: Anna Lewandowska o macierzyństwie i nie tylko

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości