Gwiazdy

Gotowa do świąt Anna Korcz pokazała rodzinę. "U nas już 4 pokolenia!"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

Anna Korcz jest już gotowa na święta Bożego Narodzenia. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych kilka zdjęć i przyznała, że ma wszystko, co najważniejsze – rodzinę. W tym roku do wspólnego stołu zasiądą aż 4 pokolenia.

Anna Korcz pokazała rodzinę

Święta to magiczny czas. Jednak w natłoku obowiązków i panującego gwaru często zapominamy o tym, co najważniejsze. Zamiast stresować się, że choinka nie jest idealna, ciasto wyszło z zakalcem, a pierogi są lekko za słone, skupmy się na tym, co naprawdę istotne. Rodzina – to jej powinniśmy poświęcić czas.

Zasadę tę wyznaje także Anna Korcz. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych rodzinne zdjęcia i pokazała, w jakim składzie zasiądzie do kolacji wigilijnej. Jak zdradziła, przy stole świętować będą aż 4 pokolenia.

Kochani! Nie ma w życiu większej wartości!!! Rodzina!!! Rodzina, na którą możesz liczyć!!! U nas już 4 pokolenia!!! Przytulamy wszystkich, którym smutno i samotnie!!!

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8
Wspominamy pierwsze święta u teściów
Wspominamy pierwsze święta u teściów Źródło: Dzień Dobry TVN

Anna Korcz gotowa na święta

Pod postem szybko pojawiło się wiele komentarzy. Internauci składali najserdeczniejsze życzenia, a także przyznali aktorce rację i dodali, że rodzina to najważniejszy fundament świąt. To właśnie z bliskimi tworzymy najpiękniejsze wspomnienia.

- "Rodzina jest dla człowieka niczym płótno dla artysty, na którym powstają najpiękniejsze zapamiętane chwile. Pani Aniu życzę, żeby te święta były pełne nadziei na lepsze jutro lepszy czas" - pisali fani. - "Co za bogactwo najprawdziwsze!!!!" – dodała dziennikarka Agata Młynarska.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości