Gwiazdy

Anna Lewandowska została matką chrzestną. "No to masz kolejną córeczkę"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Anna Lewandowska i jej bliscy przeżywają teraz wyjątkowe chwile radości. Gwiazda została matką chrzestną, co napawa ją dumą. Fani trenerki wydają się rozczuleni jej relacją z małą dziewczynką.

Anna Lewandowska - dzieci i rodzina

Anna i Robert Lewandowscy z pewnością tworzą jedną z najbardziej rozchwytywanych i podziwianych rodzin w Polsce. Małżeństwo doczekało się dwóch córek. Dziewczynki mają urodziny dwa dni po sobie - starsza Klara przyszła na świat 4 maja 2017 r., a młodsza Laura 6 maja 2020 r.

Kilka miesięcy temu głośno było nawet o tym, że Anna Lewandowska zapragnęła kolejnej pociechy, bo na jej Insta Story mogliśmy przeczytać następujące zdanie: "Maybe I should think about... third child. One day for sure" (tłum. Może powinnam pomyśleć o... trzecim dziecku. Kiedyś na pewno).

"Inspirujące kobiety"

Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga LegoszDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Sportsmenka jest nieocenionym autorytetem dla wielu Polek. Nie tylko ze względu na dokonania w fitnessie, ale ostatnio przede wszystkim z uwagi na macierzyństwo. Na jej blogu znajdziemy nie tylko plany diet i treningów, ale także wartościowe porady dla mam.

Anna Lewandowska została chrzestną

Anna Lewandowska bardzo mocno przeżyła propozycję roli matki chrzestnej. Na opublikowanym zdjęciu nawet nie próbowała kryć radości i poruszenia. Nic dziwnego, skoro gwiazda sama do niedawna wspominała o chęci powiększenia rodziny.

- Maleńka moja córeczka chrzestna! #calineczka. My God Baby - czytamy we wpisie.

Fani nie kryli zachwytu nad nowiną z życia gwiazdy. W komentarzach przeczytamy: "Ania, myślałam że o czymś nie wiemy. Gratulacje kochana", "No to masz kolejną córeczkę", "Matka chrzestna taka jak Ty Aniu to wielki skarb".

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Fot. Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości