Gwiazdy

Anna Dereszowska odtworzyła w Paryżu kultowe zdjęcie. Fani: "Czego chcieć więcej"

Gwiazdy

Piotr Molecki / East News

Anna Dereszowska wybrała się na rodzinny urlop do Paryża. Tuż przed zakończeniem wyjazdu gwiazda zdecydowała się zrobić pamiątkowe zdjęcie. Aktorka odtworzyła słynną pozę Marilyn Monroe.

Anna Dereszowska – wakacje w Paryżu

Anna Dereszowska jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek. Gwiazda od czasu do czasu chwali się w sieci swoim życiem zawodowym, a także zdradza prywatne ciekawostki. Obecnie artystka oczekuje narodzin trzeciego dziecka. Wraz z partnerem Danielem Duniakiem wychowuje też 6-letniego Maksymiliana oraz 13-letnią Lenę – córkę z poprzedniego związku z Piotrem Grabowskim.

W wywiadzie udzielonym Dzień Dobry TVN aktorka przyznała, że ciąża jej sprzyja. Jedyne, o co się martwi, to starsze dzieci.

- To wspaniały czas. Choć wszystkie kobiety w ciąży i mamy wiedzą, że bywa ciężko, szczególnie gdy ma się dużo zajęć. To też jest taki moment, który jest trudny dla dzieci, które już mamy w rodzinie i które cieszą się, ale to wielki stres dla dziecka, kiedy pojawia się nowy członek w rodzinie. Sytuacja, która była znana i zaakceptowana, w najbliższym czasie się zmieni – to moment, kiedy trzeba wnikliwie przyglądać się swoim dzieciom, czy one mają się dobrze z tym, co się wydarzy i czy rozumieją – mówiła Anna Dereszowska w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Aktorka, chcąc spędzić trochę czasu z córką, zabrała ją na damski wypad do Paryża. W sieci pochwaliła się zdjęciami wykonanymi na tle Luwru. Gwiazda nie omieszkała odtworzyć także kultowej sceny. Na jednym ze zdjęć pozuje jak Marilyn Monroe.

Anna Dereszowska pozuje jak Marilyn Monroe

Anna Dereszowska jeszcze przed zakończeniem podróży, odtworzyła słynną pozę Marylin Monroe. Na Instagramie pochwaliła się niezwykłym zdjęciem w powiewającej sukience.

Ostatni spacer po Paryżu (tym razem). Wracamy. To był super czas! Dziękuję mojej najwspanialszej towarzyszce podróży! Myszeczko, kooocham Cię! Dokąd następnym razem?

- czytamy.

Pod postem gwiazdy pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani zachwalali jej urocze zdjęcie, a także zazdrościli fantastycznej podróży. Jedna z internautek, patrząc na fotografię, zauważyła także podobieństwo aktorki do bohaterki ze znanej powieści. - W tej sukience i w tym kapeluszu jest Pani jak Ania z Zielonego Wzgórza i nawet to, co napisałam, pasuje do Pani, bo ma Pani na imię Anna

Zobacz wideo: Anna Dereszowska o trzeciej ciąży: To trudny moment dla dzieci, które już mamy w rodzinie

Zobacz także:

Marlena z "40 kontra 20" wyszła za mąż mając 19 lat. Decyzja o rozwodzie nie była łatwa. "Jestem rozliczona z przeszłością"

Sylwia Juszczak pozuje z młodszym synem. "Też już mnie przerósł"

Rafał Królikowski we wzruszających słowach wspomina zmarłego brata. "Byłem zapatrzony w niego, byłem w nim zakochany"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości